17:13 25.02.2021

Вітренко не впевнений, чи розглядатиме пропозиції щодо інших посад, окрім першого віце-прем'єра - міністра енергетики

1 хв читати
Вітренко не впевнений, чи розглядатиме пропозиції щодо інших посад, окрім першого віце-прем'єра - міністра енергетики

В.о. міністра енергетики України Юрій Вітренко заявляє: оскільки його запрошували на посаду першого віце-прем'єра - міністра енергетики, він не впевнений, що розглядатиме інші пропозиції.

"З точки зору здорового глузду все-таки має бути повноцінний міністр. Який-небудь тимчасовий виконувач обов'язків - це тимчасове рішення", - сказав Вітренко журналістам у четвер у Києві, відповідаючи на запитання, чи дозволить йому ухвалений Верховною Радою закон повноцінно виконувати свої обов'язки в статусі "в.о".

Водночас він зазначив, що не має інформації про те, чи вноситиметься його кандидатура на посаду й коли.

"Мене запрошували на посаду першого віце-прем'єра - міністра енергетики. Інші пропозиції мені не надходили. Я не розглядав і не впевнений, що їх розглядатиму", - наголосив Вітренко, відповідаючи на запитання, чи залишиться він у міністерстві, якщо його не призначать міністром.

Як повідомлялося, Верховна Рада підтримала з пропозиціями президента України Володимира Зеленського закон про відновлення проведення конкурсів на посади державної служби, призупинені через пов'язаний із COVID-19 карантин, і про продовження терміну повноважень обов'язків міністрів (на сьогодні - в.о. міністра енергетики Юрій Вітренко).

До цього парламент двічі не підтримав кандидатуру Вітренка на посаду першого віце-прем'єр-міністра - міністра енергетики.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА