Інтерфакс-Україна
18:03 25.02.2021

Держподаткова у 2021 р. планує провести 5 тис. перевірок виключно великих компаній

1 хв читати
Держподаткова у 2021 р. планує провести 5 тис. перевірок виключно великих компаній

Державна податкова служба планує у 2021 році провести до 5 тис. перевірок, зокрема 4 тис. планових перевірок, проте стосуватимуться вони виключно великого бізнесу, повідомила заступник глави відомства Наталія Рубан.

"Планових перевірок буде 4 тис. Є понад 400 суб'єктів для перевірок за матеріалами ТСК. Десь до 5 тис. перевірок у нас планується в 2021 рік", - повідомила вона під час презентації результатів роботи податкової в 2020 року.

Рубан уточнила, що в переліку платників податків, яких планується відвідати з перевірками, немає представників малого та середнього бізнесу.

"Переважно це великий капітал, великі підприємства, які десятками років залишаються збитковими та претендують на великі суми відшкодування ПДВ, або ж працюють у високорентабельних сферах економічної діяльності, мають контрольовані операції", - пояснила Рубан.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Держбюджет-2026 не передбачатиме збільшення навантаження і переведення вчителів на строкові контракти

"Нафтогаз" з травня імпортував 4,4 млрд куб. м газу, до кінця року цей показник зросте до 5 млрд куб. м – комерційний директор

Європейська Рада і Європарламент узгодили план припинення імпорту російського газу

ЄБРР надав Креді Агріколь банку гарантію для кредитування бізнесу на EUR150 млн

Швеція виділяє новий пакет цивільної допомоги Україні на суму EUR100 млн

ЄБРР надасть "Укргідроенерго" EUR75млн та розраховує на доповнення його інвестгрантами на EUR20 млн

Торговельні площі першого та мінус першого поверхів ТОК "Gulliver" відкриють з 12 грудня 2025 року

Врожай картоплі в сезоні-2025 в Україні на 50% вище за торішній – Інститут картоплярства

Мін’юст спростовує інформацію щодо "нових правил" купівлі нерухомості з 1 січня 2026 року

Клієнти банків отримали змогу в режимі 24/7 відстежувати проходження своїх платежів – НБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА