11:00 24.03.2021

Мінсоцполітики України розробило дорожню карту для актуалізації прожиткового мінімуму

1 хв читати
Мінсоцполітики України розробило дорожню карту для актуалізації прожиткового мінімуму

Міністерство соціальної політики України розробило дорожню карту для збільшення розміру прожиткового мінімуму та наближення до реальної величини.

"Мінсоцполітики в рамках оптимізації сфери застосування прожиткового мінімуму, підвищенням його розміру та розмірів державних соціальних гарантій розробило низку законопроектів, які схвалено урядом та подано до Верховної Ради України", - йдеться в повідомленні прес-служби міністерства.

Зазначається, що ці документи передбачають: нову методологію визначення та застосування прожиткового мінімуму виключно для основних соціальних гарантій (мінімальної заробітної плати, мінімальної пенсії за віком, державної соціальної допомоги, яка є для людини основним джерелом доходів); впровадження базових величин для розрахунку соціальних виплат (надбавок, підвищень, додаткової пенсії, пенсії за особливі заслуги, щомісячної допомоги); введення базової величини для грошових платежів та стягнень і базової величини для адміністративних зборів.

У Мінсоцполітики наголошують, що водночас жодна з соціальних виплат, які сьогодні отримують громадяни, а не буде зменшена.

Отже, передбачається забезпечити прискорене збільшення розміру прожиткового мінімуму для розрахунку соціальних виплат, які є основним джерелом доходів: у 2022 році - на 14%; у 2023 році - на 15%; у 2024 році - на 25%.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА