Інтерфакс-Україна
10:50 20.05.2021

"Укрзалізниця" запускає потяг із Лисичанська до Одеси

1 хв читати
"Укрзалізниця" запускає потяг із Лисичанська до Одеси

АТ "Укрзалізниця" (УЗ) в червні запускає потяг №269/270 Лисичанськ-Одеса.

Як повідомила прес-служба УЗ у четвер, із Лисичанська поїзд відправиться 3 червня і курсуватиме через день у непарні числа. Назад поїзд відправлятиметься через день у парні числа.

Відправлення з Лисичанська заплановано о 17:04, з Одеси - о 19:21. Прибуття до Одеси планується о 12:10, до Лисичанська - о 15:34.

Раніше "Укрзалізниця" повідомила про запуск швидкісного потяга з Чернігова і Сум до Одеси, а також потяга зі Львова до Бердянська.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Заявки на участь у програмі залучення інвестицій у проєкти зі скорочення викидів можна подати до 30 січня — Мінекономіки

Кількість виданих кредитів за програмою "єОселя" у 2025 р. зменшилась на 8,7%

РФ у IV кв.-2025 вдвічі збільшила удари по портах України та пошкодила в 2,5 рази більше суден ніж у IV кв.-2024

Енергетики намагаються не допустити збільшення тривалості обмежень е/е в умовах похолодання та обстрілів РФ – глава Держенергонагляду

Мінцифри реалізує 9 погоджених урядом експериментальних проєктів щодо цифровізації в різних сферах

ЕКА починає прийом онлайн-заяв на часткову компенсацію знищеного війною майна та страхових премій при страхуванні від воєнних ризиків

Наглядова рада ПриватБанку погодила збільшення ліміту кредитної лінії для "єОселі" до 11,5 млрд грн

Максимальна допомога по безробіттю з січня 2026р зросла на 647 грн

Профіцит платіжного балансу в листопаді зріс до $5,1 млрд за збільшення дефіциту поточного рахунку до $3,5 млрд

Кабмін встановив працівникам UkraineInvest оклади в розмірі 11-43,7 тис. грн і до 100% надбавок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА