19:23 01.08.2021

Частина профспілок "ArcelorMittal Кривий Ріг" не погоджується на поетапне підвищення зарплати, виступаючи за її 30%-ве зростання

6 хв читати
Частина профспілок "ArcelorMittal Кривий Ріг" не погоджується на поетапне підвищення зарплати, виступаючи за її 30%-ве зростання

Частина профспілкових організацій Криворізького гірничо-металургійного комбінату ПАТ "ArcelorMittal Кривий Ріг" (АМКР) не погоджуються на запропоноване адміністрацією підприємства підвищення зарплати всім співробітникам, мінімум, на 10% у два етапи: на 5% з 1 жовтня 2021 і ще, мінімум, на 5% на початку II кварталу 2022 року, зафіксувавши домовленості на три роки.

Зокрема, Комітет первинної організації профспілки трудящих металургійної і гірничодобувної промисловості України (ПО ПМГУ) ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг" на своєму сайті зазначає, що профспілка "категорично не погоджується з пропозицією менеджменту підприємства від 30 липня 2021р про підвищення зарплати на необґрунтовано низькі відсотки", і пропонує надати інформацію про переговори.

Також уточнюється, що після спільної наради менеджменту підприємства і чинних на підприємстві профспілок 1 червня 2021 проводилися зустрічі з питання підвищення зарплати. ПО ПМГУ запропонувала підвищити оклади і тарифи всім працівникам на 30% на підставі резолюцій акцій протестів. Адміністрація не погодилася з такою пропозицією і запропонувала підвищення рівня зарплати здійснювати двічі на рік тільки на офіційний індекс інфляції плюс 1% протягом трьох років.

"Представники ПО ПМГУ категорично не погодилися на таку пропозицію, оскільки в такому випадку підвищення окладів і тарифів буде необґрунтовано низьким та не буде враховувати внесок кожного члена трудового колективу в отримання високих прибутків підприємством та не буде покривати фактичне суттєве зростання цін на продукти харчування, товари першої необхідності та комунальні послуги. За даними Міністерства фінансів України прогнозований індекс інфляції у 2022 році складе 6,2%, у 2023 році – 5,3% та у 2024 – 5,0%. Підвищення окладів та тарифів на такі низькі відсотки не забезпечить справедливу заробітну плату та достатній рівень життя працівників", - вважають в осередку ПМГУ.

Також наголошується, що в групі значно збільшився прибуток, що є підставою для істотного підвищення рівня зарплати. Однак ПО ПМГУ не погоджується підписати меморандум (спільну декларацію) із закріпленням домовленості на підвищення окладів у період з 2022 до 2024рр на офіційний індекс інфляції плюс 1%. При цьому профспілки не погоджуються "не допускати проведення мирних зібрань, протестних акцій, мітингів, страйків і колективних трудових спорів".

В інформації ПМГУ уточнюється, що 6 профспілкових організацій з 11 не брали участі у зустрічі з керівництвом АМКР. На цій зустрічі менеджментом були озвучені пропозиції щодо підвищення зарплати.

Разом із тим, ПМГУ підтримують виплату так званої "14-ї зарплати" за успішну роботу компанії в 2021 році, закликавши керівництво дотримуватися вимог колективного договору і в жовтні 2021 почати переговори про підвищення рівня зарплати у 2022 році за результатами фінансово-господарської діяльності за 2021р, попередньо надавши профспілковій стороні звіт про фінансово-економічні показники діяльності підприємства.

Як повідомлялося, керівництво АМКР за результатами зустрічі з представниками профспілок, 30 липня 2021р., оголосило пропозицію щодо підвищення зарплати всім співробітникам, мінімум, на 10% у два етапи: на 5% з 1 жовтня 2021 і ще, мінімум, на 5% на початку II кварталу 2022 року.

При цьому в прес-релізі підприємства пояснювалося, що оклади для деяких категорій працівників виростуть і на більший відсоток, до 30%, що усуне дисбаланси, виявлені профспілками після останнього підвищення в травні 2021 року. Щоб відзначити успішну роботу компанії в 2021 році і відсвяткувати 87-річчя підприємства, компанія виплатить співробітникам 14-ту зарплату: 50% від базової зарплати до Дня підприємства 4 серпня і ще 50% - наприкінці року.

АМКР запропонував представникам профспілок, які брали участь у зустрічі, що протягом наступних трьох років, з 2022 до 2024 року, підприємство буде підвищувати зарплату працівникам двічі на рік, у травні і жовтні, на відсоток, не нижчий офіційного рівня інфляції за попередній рік. Протягом цього періоду щорічне травневе підвищення гарантовано буде дорівнювати офіційному рівню інфляції за минулий рік плюс 1% мінус відсоток підвищення зарплати в жовтні минулого року. У жовтні кожного року протягом цього періоду підвищення буде дорівнювати, як мінімум, 50% прогнозованого рівня інфляції поточного року плюс 1%.

Офіційної відповіді від керівників усіх профспілок, що дозволить втілити цю пропозицію без зволікання вже за кілька днів, очікують наступного тижня.

"Фінансова стабільність важлива для наших співробітників. З огляду на це, ми сподіваємося домовитися з профспілками про план дій на три роки, який дасть можливість кожному планувати свої витрати і доходи прозоро і передбачувано", - сказав генеральний директор підприємства Мауро Лонгобардо, якого цитує прес-служба.

Компанія пропонує зафіксувати домовленості на три роки, щоб встановити чіткі правила для всіх, забезпечити постійне зростання виробництва і створити умови для стабільного припливу інвестицій, вкрай необхідних для модернізації виробничих потужностей, підвищення безпеки праці і зменшення впливу на довкілля і сконцентруватися на інших невідкладних для трудового колективу питаннях.

"Я не поділяю способу мислення "ми проти них", який намагаються нав'язати нашим співробітникам, я особисто хочу досягти згоди з усіма представниками трудового колективу. Для мене, всі 21000 працівників - це одна команда, зі спільними успіхами і спільними викликами. У першому півріччі цього року ринки були для нас сприятливими, і ми хотіли б, щоб всі наші співробітники змогли відсвяткувати цей успіх", - сказав Лонгобардо.

"Наша мета - стала ефективність і зростання нашої компанії, а також благополуччя і мотивація всіх наших співробітників. Ми сподіваємося, що профспілки, які діють на підприємстві, розділятимуть наше переконання, що саме діалог, а не особисті інтереси і маніпуляції, затягують ухвалення узгоджених рішень в інтересах насамперед простих робітників, - це шлях до досягнення цих цілей в інтересах компанії та колективу", - додала директор з галузевих відносин і соціального розвитку Юлія Чермазович, яка очолює переговорний процес із профспілками.

Раніше Лонгобардо на зустрічі з журналістами повідомив, що компанія очікує дані за підсумками діяльності підприємства в січні-червні поточного року для можливого перегляду зарплат працівникам.

Як повідомлялося, на початку червня поточного року керівництво АМКР і лідери профспілкових організацій підприємства досягли домовленості про наступні кроки щодо перегляду зарплат працівникам.

Крім того, повідомлялося, що в Кривому Розі навесні відбулися нечисленні акції працівників АМКР з основною вимогою значного підвищення зарплати, на 30%. Зі свого боку керівництво АМКР закликало профспілки до переговорів щодо підвищення зарплат, вважаючи неконструктивним проведення натомість акцій.

На меткомбінаті діє 11 профспілок.

"ArcelorMittal Кривий Ріг" - найбільший виробник сталевого прокату в Україні. Спеціалізується на випуску довгомірного прокату, зокрема, арматури і катанки.

ArcelorMittal володіє в Україні найбільшим гірничо-металургійним комбінатом "ArcelorMittal Кривий Ріг" і низкою малих компаній, зокрема, ПАТ "ArcelorMittal Берислав".

Корпорація Mittal Steel придбала 93,02% акцій ВАТ "Криворіжсталь" на відкритому конкурсі, 24 жовтня 2005 року, за 24,2 млрд грн при стартовій ціні 10 млрд грн, після чого меткомбінат був перейменований у "Mittal Steel Кривий Ріг", пізніше - в "ArcelorMittal Кривий Ріг".

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Наглядова рада "Нафтогазу" схвалила відставку експатів Ватерландера і ван Дріла - джерело

ЄБА подала понад 500 поправок до законопроекту про лікарські засоби

Уруський обговорив із представниками американського Інституту оборонного аналізу реформу оборонної промисловості та допомогу США

Київрада підтримала звернення щодо недопущення захоплення земель території столиці

За 1-2 роки ми побачимо результати розпочатих змін на українській митниці у напрямі наближення до європейських стандартів, - міжнародний експерт

Кличко: Уряд має зафіксувати ціну газу для бюджетних установ на рівні 11,2 грн за 1 куб. м

Палата представників Конгресу США ухвалила поправки до оборонного бюджету, що містять обов'язкове накладення санкцій на ПП-2, - Вітренко

Кулеба: Ми працюємо над збільшенням фінансової підтримки України з боку США в $1 млрд на рік

США за рік пожертвують бідним країнам ще 500 млн доз вакцини Pfizer, пообіцяв Байден

Польща домоглася участі у процедурі сертифікації Nord Stream 2 AG

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА