Інтерфакс-Україна
13:14 13.08.2021

Корпорація працює в штатному режимі, обов'язки голови правління виконує Микола Волосянко - ДПЗКУ

1 хв читати
Корпорація працює в штатному режимі, обов'язки голови правління виконує Микола Волосянко - ДПЗКУ

Усі підрозділи акціонерного товариства "Державна продовольчо-зернова корпорація України" працюють у штатному режимі, корпорація продовжує виконувати всі зобов'язання за укладеними договорами і перед контрагентами, обов'язки голови правління виконує заступник голови Микола Волосянко, повідомляється на сайті корпорації в п'ятницю.

"Керівництво компанії максимально зацікавлене в об'єктивності розслідування і всіляко сприяє роботі співробітників правоохоронних органів", - коментує АТ затримання керівника ДПЗКУ під час спроби втечі з України у своєму повідомленні.

Як повідомлялося, співробітники Національної поліції в п'ятницю затримали в київському аеропорту "Жуляни" керівника акціонерного товариства "Державна продовольчо-зернова корпорація України" (ДПЗКУ), який намагався залишити територію країни.

Затриманому керівнику корпорації і власнику кількох товариств уже повідомили про підозру за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України. З ними проводять слідчі дії.

Управління комунікації Національної поліції України від 12 серпня повідомило, що посадові особи ДПЗКУ завдали цьому акціонерному товариству $57 млн збитків.

У Нацполіції повідомили, що 10 і 11 серпня правоохоронці здійснили 62 обшуки в Києві, Волинській, Дніпропетровській, Київській, Рівненській та Одеській областях за місцями роботи та проживання фігурантів, у транспортних засобах і в офісних приміщеннях. У відомстві анонсували проведення низки слідчих дій та експертиз й оголошення підозр особам, причетним до розкрадання держкоштів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Середня зарплата на підприємствах для бронювання працівників має бути вища 21,6 тис. грн

Номінаційний комітет затвердив незалежних членів нової наглядової ради "Енергоатома" - Свириденко

Податкові надходження до держбюджету України у 2025 році зросли на 20,2% - ДПС

Доходи загального фонду держбюджету в 2025 попередньо виросли на 22,4% – Мінфін

ПФУ профінансував грошову виплату на придбання твердого палива майже для 9 тис. сімей з ВПО

НБУ з 31 грудня пом’якшує валютні обмеження для резидентів Defence City

За підсумками перших двох спецаукціонів 423 МВт нових балансуючих потужностей уже в енергосистемі – "Укренерго"

Кабмін погодив пропозицію Мінекономіки щодо запуску "Національного чеку"

Кабмін продовжив обмеження експорту лісу та металобрухту до кінця 2026р.

ПриватБанк виставив на аукціон право оренди стадіону "Дніпро-Арена" та тренувальної бази

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА