Інтерфакс-Україна
16:12 23.02.2022

Рішення Німеччини зупинити сертифікацію "Північного потоку-2" має стати незворотним - Зеленський

1 хв читати
Рішення Німеччини зупинити сертифікацію "Північного потоку-2" має стати незворотним - Зеленський

Рішення Німеччини зупинити сертифікацію російського магістрального газопроводу "Північний потік-2" має стати незворотним, проект має бути повністю зупинений, заявив президент України Володимир Зеленський.

"Важливим також є рішення Німеччини зупинити сертифікацію "Північного потоку-2". Воно має стати незворотним, повністю зупинити цей проект, що є зброєю, яку використовує РФ проти України та Європи", - заявив Зеленський на брифінгу з президентами Литви та Польщі для представників ЗМІ.

Він додав, що Україна вітає ухвалені напередодні Європейським Союзом, США, Канадою та Великою Британією рішення щодо застосування нових санкцій проти РФ.

"Чекаємо на подальші кроки щодо посилення санкційного тиску", - сказав він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українці відсутні серед претендентів на бізнес-омбудсмена – рекрутер

НКРЕКП затвердила тарифи ОСР на розподіл електроенергії на 2026р зі збільшенням в середньому на понад 3%

НКРЕКП підвищила тариф "Укренерго" на передачу е/е на 4% на I кв.-2026 і ще на 4% – до кінця 2026р

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на диспетчеризацію на 2026р в 110,03 грн/МВт*год

НБУ оштрафував банк "Південний" на 18,5 млн грн та ФК "ФІНАКО" на 1,28 млн грн

НКРЕКП затвердила тариф "Укренерго" на передачу е/е в 713,68 грн/МВт*год та в 742,91 грн/МВт*год – на другому

Майже 80% європейців вважають, що євро вигідний для ЄС - опитування

"Нафтогаз" запустив мобільний застосунок "Куб" для розрахунків за газ та інших дій

Кабмін дозволив "Укренерго" купувати електроенергію для покриття технологічних втрат на спецторгах - Свириденко

Впровадження збалансованого підходу щодо ПДВ на ФОП планується не раніше 2027р

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА