Інтерфакс-Україна
18:02 09.05.2022

Україна очікує, що рішення про ембарго на нафтопродукти РФ з боку ЄС буде ухвалено менш ніж за 24 години - Стефанішина

1 хв читати
Україна очікує, що рішення про ембарго на нафтопродукти РФ з боку ЄС буде ухвалено менш ніж за 24 години - Стефанішина

Віцепрем'єр - міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина заявляє, що ухвалення рішення про ембарго на російські нафтопродукти з боку Європейського Союзу буде ухвалено менш ніж за 24 години.

"Малоймовірним ще 30 днів тому було можливе ембарго на нафтопродукти з боку Європейського Союзу. Сьогодні ми очікуємо, що це рішення буде ухвалено менш як за 24 години", - сказала Стефанішина в ефірі національного телемарафону в понеділок.

Вона наголосила, що нині Україна творить історію не лише своєї країни, тому що за останні кілька місяців західні країни ухвалили дуже багато проривних рішень, які не ухвалювали десятиліттями.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

IFC та "ОТП Лізинг" оголосили нову програму розвитку МСП та підтримки сталої енергетики в Україні на EUR50 млн

Уряд перерозподілив ще 30,6 млн грн на підтримку діяльності університетів Миколаївщини - Свириденко

Аграрії намолотили 24,8 млн тонн зернових з 55% площ, поки врожай на 12,8% менше аніж на цю дату торік

Товарообіг Varus.ua через "Нову пошту" у I пів.-2025 виріс в 1,61 раза

Норвегія виділила "Нафтогазу" майже $100 млн на закупівлю природного газу

АМКУ розгляне справу про набуття "Київстаром" контролю над власником сервісу Tabletki.ua "МТПК"

Заступник голови НБУ Ніколайчук став першим заступником замість Рожкової

Perfect Group вийшов із двох спільних з Saga Development проєктів ЖК

"Укрзалізниця" обговорює майбутнє вагоноремонтного напряму з бізнесом з опціями оренди, продажу та ДПП

Київський ТРЦ "РайON" розширить tenant mix завдяки оптимізації площі супермаркету

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА