Інтерфакс-Україна
16:38 02.08.2022

G7 не відмовляються від ідеї встановлення стелі цін на російську нафту

1 хв читати
G7 не відмовляються від ідеї встановлення стелі цін на російську нафту

У G7, як і раніше, розглядають ідею встановлення стелі цін на російську нафту, йдеться в спільній заяві міністрів енергетики країн "групи семи", опублікованій у вівторок.

"Ми продовжуємо розглядати низку підходів, зокрема варіанти повної заборони всіх послуг, які дозволяють транспортування морем російської нафти та нафтопродуктів по всьому світу, крім тих випадків, коли ця нафта куплена або за ціною, яка буде погоджена в консультаціях з міжнародними партнерами, або - за ще нижчою ціною", - йдеться у заяві міністрів.

Міністри зазначили, що також прагнуть підтримати стабільність на світових енергетичних ринках та звести до мінімуму негативні економічні наслідки, особливо для країн із низьким та середнім доходом.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄБРР через зміни у статут може заблокувати "Укренерго" EUR141 млн та вимагати дострокової сплати EUR533 млн – член енергокомітету

Канада продовжила на рік безмитний режим для товарів з України

Відміна ATM у торгівлі з ЄС зачіпає 17 тарифних квот, Україна сподівається вирішити проблему днями – Свириденко

НБУ оштрафував "НоваПей" на 90,7 млн грн, ТАСкомбанк на 11 млн грн та "ПрофітГід" на 6,4 млн грн

Сума наданих енергокредитів у травні зменшилась у 5 разів, а сума схвалених зросла у 13,5 разів – НБУ

НБУ чекає від уряду додаткові аргументи подовження валютних розрахунків за групою товарів до 270 днів

Зміна статутів ОГТСУ та "Укренерго" спрямована на посилення позицій керівників компаній перед НР – Галущенко

Дефіцит жита і подорожчання житнього хлібу в 2025/2026 МР буде 100% – галузева асоціація

Мінагрополітики не обмежуватиме експорт олійних культур заради завантаження переробних підприємств – міністр агрополітики

Надходження до місцевих бюджетів по ПДФО зросли на 20%, по акцизному податку - на 38% - Шмигаль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА