Інтерфакс-Україна
19:50 23.08.2022

City One Development почав будувати завод скла у Березані та має намір інвестувати в завод із виробництва склопакетів у Румунії

2 хв читати
City One Development почав будувати завод скла у Березані та має намір інвестувати в завод із виробництва склопакетів у Румунії

City One Development розпочав будівництво заводу скла у Березані та має намір інвестувати у завод із виробництва склопакетів у Румунії, повідомив президент групи компаній City One Development Валерій Кодецький в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"Ми з партнерами зараз розглядаємо один завод із виробництва склопакетів у Румунії. Він доповнить наші скляні виробництва в Україні", - повідомив Кодецький.

За його оцінкою, до війни в Україні близько 80% скла було імпортним, тоді як найближчим часом прогнозується "колосальна нестача будівельних матеріалів".

"Існує гостра необхідність закрити цей дефіцит, тому вже зараз ми розпочинаємо реалізацію проєкту з будівництва скляного заводу в Україні, в Березані", - повідомив Кодецький.

Передбачувана сума інвестицій у склозавод у Березані становитиме EUR100 млн, його будівництво вже розпочато. У планах компанії - будівництво ще одного скляного заводу в одній із центральних областей України – вже є майданчик, готуються технічні документи. Він вироблятиме скло з різним напиленням.

"Склозавод у Березані запрацює за два роки, другий - іще за рік. А завод у Румунії доповнить наші скляні виробництва. Планується, що всі ці три заводи створять єдиний пов'язаний цикл, а наша продукція буде і в Україні, і в Європі", – повідомив Кодецький.

Заснована у 2010 році інвестиційно-девелоперська компанія City One Development реалізовує комплекс послуг у сфері створення та розвитку об'єктів нерухомості. Серед проєктів компанії – "Новопечерські Липки", "Бульвар фонтанів", "Святобор".

Портфель реалізованих проєктів налічує понад 900 тис. кв. м, на етапі будівництва – більше ніж 600 тис. кв. м.

ОСТАННЄ

Будівельний ринок у 2026р. чекають трансформація з появою нових системних гравців та збільшення конкуренції - думка

Бізнес-омбудсменом замість експосла Канади Ващука стане експосол Німеччини Фельдгузен

Фінансування Плану гуманітарного реагування для України у 2025р. впало до 51,8% за скорочення плану на 15% – ООН

Оновлена стратегія управління держборгом України зберігає фокус на залученні роздрібних інвесторів

НБУ підвищив порогове значення заборгованості для даних з кредитреєстру до 86,47 тис. грн

Держбанк організував з 5 банками консорціумний кредит на 21,5 млрд грн для підприємства ОПК під держгарантію

"Укрнафта" завершила ребрединг колишніх АЗК Shell

Ліцензування "Ростехнадзором" блоку ЗАЕС нікчемне і не несе правових наслідків – Міненерго

Світовий банк позичив Україні $196,3 млн під гарантії Японії за проєктом SURGE зміцнення фіскального управління

Громади затвердили 97% місцевих бюджетів на 2026 рік

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА