15:34 23.11.2022

Південноукраїнську та Хмельницьку АЕС відключено від енергосистеми через обстріли

1 хв читати

Південноукраїнську та Хмельницьку АЕС відключено від енергосистеми через ракетні обстріли російськими окупантами енергооб'єктів.

"Південноукраїнська АЕС – аварійна зупинка енергоблоків", – повідомив народний депутат Олексій Гончаренко у телеграм-каналі у середу.

"Зупинка блоків. Відсутнє електропостачання, води, можливо тепла", – написав міський голова Нетішина, міста-супутника Хмельницької АЕС Олександр Супрунюк на своїй фейсбук-сторінці.

Як повідомлялося, НЕК "Укренерго" підтвердила влучення ракетами у низку енергооб'єктів у середу та аварійні відключення світла по всій Україні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Угорщина наполягає на гарантіях щодо переговорів про транзит газу через Україну

Експорт української пшениці пожвавився, ціни на внутрішньому ринку не відстають від світових - аналітики

Для понад 10 млн громадян пенсії підвищаться на 11,5% в результаті індексації з 1 березня – Шмигаль

Кредитний портфель банку "Кредит Дніпро" у 2024р збільшився вдвічі – голова правління

Загальні втрати агросектору від вторгнення РФ оцінюються в $80 млрд – міністр агрополітики

Аеропорт Кишинева у 2025 р. планує зростання пасажиропотоку на 21%

Рішення щодо перспектив автономних торговельних заходів прийматиметься з урахуванням ситуації в Україні – польський міністр

"Укренерго" закликає бізнес підключати до енергосистеми власні резервні генеруючі установки

Близько 800 виробників працюють над інноваціями в галузі оборони

Shell повідомила про зростання світового ринку ЗПГ у 2024 році всього на 3 млн тонн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА