Інтерфакс-Україна
15:25 14.02.2023

"Метінвест" робить укриття для воїнів на підставі креслень радянських архівів з їхньою модернізацією - СЕО

2 хв читати
"Метінвест" робить укриття для воїнів на підставі креслень радянських архівів з їхньою модернізацією - СЕО

Гірничо-металургійна група "Метінвест" виготовляє мобільні укриття для військових на підставі креслень радянського часу, модернізувавши їх відповідно до умов сьогоднішньої війни, заявив генеральний директор групи Юрій Риженков в інтерв'ю LIGA.net.

"Це цікава історія. У нас ще з радянських часів були креслення, як виробляти ці укриття. У радянські часи кожне підприємство мало щось виготовляти для армії. Коли почалося повномасштабне вторгнення (росії в Україну – ІФ-У), ми підняли архіви (... ), знайшли креслення бункерів із бронесталі, кілька типів. Наприклад, є бункери для відпочинку, де можна поспати. Є бункери, де можна помитися та поїсти. Є бункери для зберігання документації. Військові цими капсулами задоволені", - сказав Риженков.

За його словами, у березні-квітні компанія розробила технологію броньованої сталі, сертифікувала та почала виробляти.

"Усі бронеплити, які ми зробили, відстрілюються та перевіряються. Плитоноски ми замовляємо, а потім відправляємо готовий бронежилет військовим", - сказав гендиректор.

За його словами, кількість обмундирування і споруд, що відправляється на фронт, зростає. "Ці цифри мало не щодня змінюються, але за 11 місяців минулого року ми передали на потреби армії вже понад 100 капсул, 25 тис. касок та 150 тис. бронежилетів. Зараз кожен десятий представник ЗСУ, Нацполіції та ДСНС ходить у бронежилетах від "Метінвесту" , - констатував керівник компанії, уточнивши: "Ми їх або виготовили власноруч, або купили та передали".

"Метінвест" є вертикально інтегрованою групою з видобувних та металургійних підприємств. Підприємства групи розташовані переважно в Донецькій, Луганській, Запорізькій та Дніпропетровській областях.

Основними акціонерами холдингу є група "СКМ" (71,24%) та "Смарт-холдинг" (23,76%), які спільно управляють ним.

ТОВ "Метінвест Холдинг" - управляюча компанія групи "Метінвест".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Валютні інтервенції НБУ минулого тижня скоротилися ще на 9,3% на тлі стабільної гривні

Держава профінансувала 397 кінопроектів на 3,5 млрд грн в 2014-2025рр - Держкіно

ВАР закликала терміново розв'язати проблему імпорту азотних добрив

Зеленський запропонував Канаді долучитися до значних енергопроєктів

Чистий прибуток банків України за 7 міс.-2025 скоротився на 1,2%

Ціновий індекс е/е базового навантаження BASE на РДН України за 20 днів серпня збільшився на 8,1%, продовживши 2-місячне зростання

В Україні накопичено 10,8 млрд куб. м газу при урядовому плані на 1 листопада 13,2 млрд куб. м і щодобовій закачці 50 млн куб. м

Канада скасовує частину митних зборів на американську продукцію - прем'єр

ПУМБ у I-пів.-2025 увійшов у першу 5-ку найбільших банків за загальними активами, ОТП Банк – у першу 10-ку

Житнє борошно і свинина лідирують за темпами росту цін в січні-липні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА