Інтерфакс-Україна
16:31 16.02.2023

МІБ втрачає ще одного європейського акціонера – Болгарію

1 хв читати
МІБ втрачає ще одного європейського акціонера – Болгарію

Європейські країни продовжують виходити зі складу акціонерів Міжнародного інвестиційного банку (МІБ).

У четвер МІБ отримав офіційне повідомлення від Болгарії про те, що з 15 серпня країна перестане бути акціонером банку, йдеться у його повідомленні.

Раніше це вже зробили Словаччина та Чехія, а Румунія анонсувала вихід із 9 червня.

Станом на кінець січня Болгарія мала 14,46% акцій банку, Румунія - 8,94%. Найбільший власник МІБ - Росія з 45,44%, Угорщина має 25,27%, Куба - 2,83%, Монголія - 1,8%, В'єтнам - 1,26%.

МІБ - наднаціональна міждержавна фінансова організація, заснована 1970 року країнами - членами Ради економічної взаємодопомоги. Основний напрям його діяльності – кредитування інвестиційних проєктів. Штаб-квартира МІБ розташована в Будапешті.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Хмельницькобленерго" відмовилося від будівництва повітряних ЛЕП у містах зі щільною забудовою

Перша черга мультизернового переробного комплексу OLVIA запрацювала в Миколаївській області

П’ятірка лідерів страхового ринку України за преміями за 9 міс.-2025 майже без змін - НАСУ

Управлінська команда ТОК Gulliver найближчим часом укладе договір про імпорт електроенергії

Єдиний проєктний портфель доповнився 42 кейсами та 4 програмами на 1,1 трлн грн

"Оператор ринку" проведе курс про особливості приєднання та ефективного використання газопоршневих і когенераційних установок

"Вінницяобленерго" за 9 міс. зафіксувало понад 1300 випадків розкрадання е/е на сумму понад 58 млн грн

Україна відтермінує активний відбір газу з ПСГ ще на 7-10 днів завдяки відновленню імпорту з Польщі – ексміністерка енергетики

Запущено в роботу після ремонту останній 9-й енергоблок АЕС на контрольованій Україною території

Мінрозвитку розпочало розробку Концепції розвитку інфраструктури зарядних станцій для електротранспорту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА