Інтерфакс-Україна
13:39 25.08.2023

Співробітникам держустанов і соцпрацівникам на небезпечних територіях виплачуватимуть спеціальну надбавку

1 хв читати
Співробітникам держустанов і соцпрацівникам на небезпечних територіях виплачуватимуть спеціальну надбавку

Кабінет Міністрів України встановив, що на період воєнного стану працівникам установ та організацій на територіях активних і можливих бойових дій, фінансованих із державного бюджету, виплачуватимуть щомісячну надбавку за роботу з особливими умовами праці.

Згідно з повідомленням пресслужби Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій України, надбавки виплачуватимуть працівникам установ та організацій, фінансованих із державного бюджету, на територіях активних і можливих бойових дій, а також працівникам надавачів соціальних послуг комунального сектору на територіях, де ведуться бойові дії.

Документ передбачає на період дії воєнного стану встановити щомісячну надбавку за роботу працівникам державних установ, закладів, установ та організацій, які працюють на територіях активних бойових дій у розмірі 100% посадового окладу, на територіях можливих бойових дій - 50% посадового окладу.

Працівникам надавачів соціальних послуг комунального сектору, які розташовані та провадять діяльність на територіях, на яких ведуться бойові дії, що входять до переліку територій, для яких не визначено дату завершення бойових дій (дату припинення можливих бойових дій), також виплачуватимуть надбавку в розмірі 100% посадового окладу.

ОСТАННЄ

Уряд хоче збільшити чисте залучення через ОВДП у 2025р з 17 млрд грн до 267 млрд грн – проєкт змін до бюджету

Вплив мит на інфляцію в США спрогнозувати складно, дефіцит бюджету не впливає на ГКП - Пауелл

Уряд пропонує зобов’язати деякі підприємства звітувати про сталий розвиток - Мінфін

Нацбанк застосував заходи впливу до двох фінкомпаній за неподання документів

Експорт пшениці в 2024/25 МР склав 15,6 млн тонн - Мінагрополітики

Pipeline Ощаду на 2025р складається з 70% УЗЕ – глава департаменту

ЄБРР може надати Winner Leasing кредит до EUR10 млн

"Київтеплоенерго" усунуло понад 1400 пошкоджень трубопроводів під час гідравлічних випробувань у 2025р

ПриватБанк зберіг пільгові умови для міжнародних переказів до кінця 2025р

Раді пропонується запровадити компенсацію промінвестицій через податки залежно від обсягу інвестпроєкту – Кисилевський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА