Інтерфакс-Україна
14:02 22.09.2023

Tesla планує побудувати в Індії завод із виробництва акумуляторів

1 хв читати
Tesla планує побудувати в Індії завод із виробництва акумуляторів

Американський автовиробник Tesla має намір побудувати в Індії підприємство з виробництва енергонакопичувачів Powerwall у рамках планів з нарощування присутності в країні, повідомляє MarketWatch.

Наразі Tesla обговорює проєкт з індійським урядом. Компанія розраховує не лише випускати акумулятори, здатні накопичувати енергію від сонячних батарей, а й продавати їх в Індії.

Виробник звернувся до влади з проханням про надання низки пільг, однак не знайшов підтримки. Водночас індійська сторона готова запропонувати субсидії місцевим покупцям енергонакопичувальних пристроїв Tesla, повідомило джерело на умовах анонімності.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ощадбанк продовжив строк дії платіжних карток до 30 червня 2026 року

Чистий прибуток банків України за 9 міс.-2025 року зріс на 1,9% – до 119,4 млрд грн

Трамп поки що не має наміру скасовувати санкції проти нафтових компаній із РФ

Україна наразі не експортує е/е після значних пошкоджень ТЕС і ГЕС ворожими атаками – Міненерго

Вступ в ЄС відкриває для бізнесу доступ до фінансування, але й несе ризики, - топменеджер "Метінвесту"

МВФ відзначає прогрес у реформі Держмитслужби, рекомендує оновити політику ротації і KPI митного оформлення

"Фокстрот" вводить опцію післяоплати під час отримання для доставки з Uklon Delivery

Українські акції, облігації та ВВП-варанти подорожчали на новинах про новий мирний план

ТОВ "Три О" оскаржує державну реєстрацію ТОК Gulliver за АТ "Ощадбанк" і АТ "Укрексімбанк"

Обсяг стягнених податкових боргів за 2міс. зріс майже вдвічі завдяки автоматизованій системі - очільниця ДПС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА