11:15 10.11.2023

ВР розблокувала підписання закону про переспрямування "військового" ПДФО з місцевих бюджетів до державного

1 хв читати
ВР розблокувала підписання закону про переспрямування "військового" ПДФО з місцевих бюджетів до державного

Верховна Рада після розгляду відхилила всі шість проєктів постанов про скасування свого рішення від 8 листопада 2023 року щодо ухвалення в другому читанні та в цілому законопроєкту №10037, який передбачає переспрямування так званого військового податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) з місцевих бюджетів до державного, щоб використати ці кошти переважно на закупівлю дронів і озброєння.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", на пленарному засіданні у п'ятницю жоден із документів, що розглядаються, не набрав достатньої кількості голосів для ухвалення. Про це свідчить пряма трансляція пленарного засідання Верховної Ради, яку в соціальній мережі "ТікТок" веде член депутатської фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко.

Як повідомлялося, 8 листопада Верховна Рада 253 голосами ухвалила закон про переспрямування так званого військового ПДФО з місцевих бюджетів на державні бюджети, щоб спрямувати ці кошти переважно на закупівлю дронів і озброєння (законопроєкт №10037).

Ключові норми законопроєкту полягають у тому, що доходи Дорожнього фонду у 2024 році спрямовуються до загального фонду державного бюджету і використовуються на потреби оборони. Водночас "військовий" ПДФО з 1 жовтня 2023 року по 31 грудня року, в якому буде завершено воєнний стан, зараховується до державного бюджету.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА