Інтерфакс-Україна
13:51 20.10.2025

Першу з дев'яти когенераційних установок ввели в експлуатацію в Одесі

1 хв читати
Першу з дев'яти когенераційних установок ввели в експлуатацію в Одесі
Фото: Одеська МВА

Перша когенераційна установка, встановлена у партнерстві з Програмою розвитку ООН (ПРООН, UNDP) та за підтримки Японії, Швеції й Норвегії, введена в експлуатації в Одесі на одному з об’єктів критичної інфраструктури, повідомив голова Одеської міської військової адміністрації Сергій Лисак в Телеграм в понеділок.

"В Одесі з робочим візитом перебуває офіційна делегація Королівства Швеції на чолі з генеральним директором SIDA Якобом Гранітом. Спільно оглянули об’єкт критичної інфраструктури, де встановлено когенераційну установку. Проєкт реалізовано у партнерстві з UNDP та за підтримки Японії, Швеції й Норвегії. Установка вже введена в експлуатацію, готова до виробництва електроенергії для обʼєкта що забезпечує тепло для 150 тисяч одеситів, медичних і освітніх закладів", - йдеться в повідомленні.

Це перша з дев’яти когенераційних установок, передбачених Меморандумом між міською радою та UNDP. Загальна потужність системи - 29,7 МВт.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова Світового пласту та засновник першої піцерії в Україні Спольський помер на 74 році життя

У Покровську тривають стабілізаційні заходи за участю ГУР - джерела

Неділя з понеділком обіцяють бути в Україні теплими, з туманом та майже без опадів

Соціальна сфера підключена до опалення на понад 60% - Мінрозвитку

Київ та Дніпро скасовують дозвіл їздити швидше 50 км/год на певних дорогах з 1 листопада – МВС

Загиблий є в Миколаєві внаслідок ракетного удару, серед 15 постраждалих є дитина – обладміністрація

Двоє жителів Херсону загинули під обстрілами, в області за добу 21 поранений, пошкоджені 8 багатоповерхівок - поліція

ППО знешкодила вночі 206 з 223 ворожих дронів, є влучання на 7 локаціях

У Запорізькій області поранено 72-річну жінку внаслідок російського удару по Оріхову

ГУР: внаслідок операції в Московській області виведено з ладу три нитки нафтопродуктопроводу "Кольцевой"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА