Інтерфакс-Україна
19:50 11.03.2025

В Івано-Франківську один загиблий, троє поранених, вибухів було два

2 хв читати
В Івано-Франківську один загиблий, троє поранених, вибухів було два

Одна людина загинула, три отримали поранення внаслідок вибухів в місті Івано-Франківськ біля вокзалу у вівторок ввечері, повідомив тво начальника Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Олег Кушнірук.

"Сьогодні в 18:30 на службу порятунку надійшло повідомлення, щодо вибуху, який стався по вул.Привокзальна, 9. По прибуттю до місця виклику пожежно-рятувальні підрозділи провели розгортання та на місці було встановлено, що стався вибух невстановленого предмета. На даній адресі було встановлено одного загиблого та три поранених особи. В цю мить також прозвучав другий вибух по Привокзальній, 49", - повідомив Кушнірук в ефірі телемарафону.

За його словами, по прибуттю рятувальників на другу локацію було встановлено, що вибух стався в квартирі на 9 поверсі 9-поверхового будинку. Вибухнув невстановлений предмет з подальшим горінням, проща пожежі сягнула 400 кв м. "На місці вибуху врятовано 4 особи з заблокованих квартир 8 та 9 поверху", - повідомив керівник облуправління ДСНС.

За його словами, "поранених, травмованих відправляють до міської лікарні".

Кушнірук повідомив, що внаслідок вибухів у будівлях пошкоджені вікна, а у 9-поверховому будинку є руйнування перегородок і стін на 9-му поверсі.

Раніше повідомлялося про вибух гранати на першій локації, але ця інформація наразі офіційно не підтверджена.

"Укрзалізниця" (УЗ) повідомила, що пасажири та працівники вокзалу внаслідок вибуху не постраждали, поїзди курсують за графіком. "Вибухи в Івано-Франківську, про які пишуть телеграм-канали сталися поза межами вокзалу. На залізничному вокзалі лише було чути звук від вибуху. Пасажири та працівники вокзалу не постраждали", - повідомляється в Телеграм-каналі УЗ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада ухвалила закон про реформу АРМА

В північно-східних районах України в найближчі дві доби очікуються короткочасні дощі

Зрадник, який шпигував за українськими військовими у Запоріжжі, проведе за ґратами 15 років

Ізраїльські танки відкрили вогонь по натовпу в Газі під час отримання продовольчої допомоги, 59 людей загинуло – ЗМІ

Глава МВС: Передані Україні по репатріації тіла російських військових повертатимуть

Закон про множинне громадянство гарантує рівні мовні умови для всіх громадян - мовний омбудсмен

В Україну повернулася перша група з 40 українських підлітків, що постраждали у ДТП у Франції

НВМК скасувало рішення про визначення "Будівельної фірми Паритетбудінвест" переможцем тендеру на будівництво 2-ї черги кладовища

На Київщині офіцери приховали самогубство військового та сфальсифікували службове розслідування

Рада ухвалила закон про множинне громадянство

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА