Інтерфакс-Україна
13:23 23.11.2025

Канадські чиновники співпрацюватимуть з європейськими над мирним планом для України – голова МЗС після розмови з Сибігою

2 хв читати
Канадські чиновники співпрацюватимуть з європейськими над мирним планом для України – голова МЗС після розмови з Сибігою

Міністр закордонних справ Канади Аніта Ананд обговорила з міністром закордонних справ Андрієм Сибігою міжнародні зусилля над встановленням миру в Україні.

"Розмовляла зі своїм колегою та другом Андрієм Сибігою та підтвердив непохитну підтримку Канадою справедливого та тривалого миру для України – за столом переговорів з Україною. Канадські посадовці зустрічаються у Швейцарії з європейськими колегами, і ми будемо тісно координувати свої дії протягом наступних днів", - написала Ананд в соцмережі Х в неділю.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський сформував склад делегації для участі в переговорному процесі зі Сполученими Штатами Америки та іншими міжнародними партнерами України, а також з представниками РФ, делегацію очолить керівник Офісу президента Андрій Єрмак. Відповідний указ було розміщено на сайті президента.

У складі делегації 9 високопосадовців, зокрема голова делегації – керівник Офісу президента Андрій Єрмак, Секретар Ради національної безпеки і оборони України Рустем Умєров, начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов. А також начальник Генерального штабу Збройних Сил України Андрій Гнатов, Голова Служби зовнішньої розвідки України Олег Іващенко, перший заступник Міністра закордонних справ України Сергій Кислиця, Перший заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Євгеній Острянський, заступник Голови Служби безпеки України Олександр Поклад, радник керівника Офісу президента України Олександр Бевз.

В свою чергу CNN, опираючись на слова американського високопосадовця повідомило, що міністр Сухопутних військ США Ден Дрісколл та його команда в суботу приземлилися в Женеві, де проведуть зустрічі з високопосадовими українськими чиновниками для обговорення подальших кроків до миру.

За інформацією видання, держсекретар США Марко Рубіо та спеціальний посланник Стів Віткофф також приєднаються до переговорів у Женеві у неділю.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна не буде вносити жодних змін до Конституції – радник глави ОП

В ЄК очікують реакцій столиць країн-членів ЄС на лист фон дер Ляєн щодо фінпідтримки України на 2026-2027рр.

Розробка первинного мобільного укриття від групи "Ковальська" проходить випробування

Офіс генпрокурора закликає нікому не надавати реквізити банківських карток і коди, щоб вберегтися від шахрайських кол-центрів

Вчорашнє повідомлення про Чернишова було помилкою апарату, ніхто із суддів не брав участі у погодженні публікації - АП ВАКС

Чотири дитини загинули в пожежі на Черкащині, матері повідомлено про підозру

Зеленський підписав закон щодо перепоховання загиблих військовослужбовців, які захищали Україну

Глава МЗС Латвії наголосила на необхідності трансатлантичної єдності для досягнення сталої угоди щодо миру в Україні

Сили оборони України уразили військові цілі та об’єкти ВПК Росії – Генштаб ЗСУ

Корнієнко та заступниця генсекретаря НАТО Шекерінська обговорили посилення військової допомоги Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА