Інтерфакс-Україна
14:29 26.11.2025

Чотири дитини загинули в пожежі на Черкащині, матері повідомлено про підозру

2 хв читати

В Черкаській області внаслідок пожежі в житловому будинку загинули четверо малолітніх дітей, ще двоє отримали опіки, - матері, яка залишила дітей без нагляду, повідомлено про підозру, повідомляє Офіс генерального прокурора.

"22 листопада в селі Осітна Уманського району Черкаської області сталася пожежа в житловому будинку, унаслідок якої загинули четверо малолітніх дітей. Ще двоє у лікарні з опіками", - йдеться в повідомленні відомства в телеграм-каналі в середу.

За даними слідства, мати залишила вдома без нагляду шістьох дітей, а поки її не було, у будинку спалахнув вогонь.

"Загиблі діти: двоє хлопчиків 5 та 7 років, трирічна дівчинка і немовля 10 місяців. Двоє постраждалих дітей восьми та десяти років перебувають під наглядом медиків. Ще одна дитина, 12-річна дівчинка, на момент трагедії гостювала у рідних", - уточнюють в прокуратурі.

В повідомленні зазначається, що розслідування ведеться одразу за кількома статтями КК України, серед яких умисне вбивство малолітніх, порушення пожежної безпеки, що призвело до загибелі людей та злісне невиконання батьківських обов’язків (п.п. 1, 2 ч. 2 ст. 115, ч. 2 ст. 270, ст. 166; ч. 3 ст. 367).

Матері вже повідомлено про підозру за ст. 166 КК України - злісне невиконання обов’язків по догляду за дітьми, що спричинило їхню смерть.

"Також перевіряють дії соціальних служб, адже сім’я перебувала на обліку", - інформують в Офісі генпрокурора.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Офіс генпрокурора закликає нікому не надавати реквізити банківських карток і коди, щоб вберегтися від шахрайських кол-центрів

Вчорашнє повідомлення про Чернишова було помилкою апарату, ніхто із суддів не брав участі у погодженні публікації - АП ВАКС

Центральна роль ЄС в забезпеченні миру для України має бути прописана в майбутній угоді – єврокомісар Домбровскіс

Зеленський підписав закон щодо перепоховання загиблих військовослужбовців, які захищали Україну

Глава МЗС Латвії наголосила на необхідності трансатлантичної єдності для досягнення сталої угоди щодо миру в Україні

Сили оборони України уразили військові цілі та об’єкти ВПК Росії – Генштаб ЗСУ

Корнієнко та заступниця генсекретаря НАТО Шекерінська обговорили посилення військової допомоги Україні

НКРЕКП закликала учасників ринку інформувати стосовно труднощів з приєднанням генеруючих установок до мереж

Качка щодо заяв Орбана про фіндопомогу Україні: Позиція Угорщини не змінилася, ми послідовно працюємо з ЄС

У Києві судитимуть чоловіка за зґвалтування та розбійні напади на жінок

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА