Інтерфакс-Україна
18:13 06.04.2022

Подоляк: За російською медіа-стратегією нагнітання ненависті та знищення України стоїть заступник голови АП РФ Громов

1 хв читати
Подоляк: За російською медіа-стратегією нагнітання ненависті та знищення України стоїть заступник голови АП РФ Громов

За російською медіа-стратегією нагнітання ненависті та знищення України стоїть заступник голови адміністрації президента РФ Олексій Громов, упевнений радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

За його словами, російська пропаганда увійшла на сьогодні до найбільш шаленої й токсичної фази.

"Відверта ненависть до України, наростання закликів убивати й убивати українців. Ключова теза - Україна має бути знищена під будь-яким приводом. Ключовим спікером несподівано став експрезидент Медведєв, який уже пішов далі та пропонує зробити Росію від Лісабона до Владивостока. Непрямо поки що. Проте стара рожева мрія перших російських комуністів теж реінкарнувала...", - написав Подоляк у мережі телеграм.

Він висловив упевненість, що за медійною стратегією нагнітання та різким зростанням закликів до максимально руйнівної ескалації щодо України стоїть заступник керівника "АП РФ" (Адміністрації президента РФ - ІФ) Олексій Громов.

"Один зі стовпів умовної "партії яструбів", автор негласної концепції "Україна - держава, якої не існує", - зазначив Подоляк.

На думку радника голови Офісу президента, наразі також "багатьом російським телепропагандистам дуже подобається закликати до масового геноциду українців".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Віткофф заявив про "значний прогрес" на україно-американських перемовинах за участі Зеленського

МВС: До 14 осіб зросло кількість постраждалих у Запоріжжі внаслідок ворожих обстрілів

Українська та американська делегації продовжать переговори щодо України в Берліні у понеділок

Країни ЄС поблизу кордонів РФ планують посилення обороноздатності через загрозу з боку Росії

У Києві до кінця доби та вранці понеділка очікується туман

МЗС України вітає звільнення 123 політв’язнів у Білорусі, серед них - п’ятеро українців

Зеленський подякував Макрону за підтримку України на тлі перемовин щодо завершення війни

У понеділок у більшості регіонів України очікуються погодинні відключення електроенергії - Укренерго

Сибіга про Орбана: Найцінніший заморожений актив Росії в Європі

Україна висловлює співчуття Австралії у зв’язку з терактом в Сіднеї - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА