Інтерфакс-Україна
12:32 19.09.2025

Парламентарі готують звернення до ДБР у зв'язку з перешкоджанням роботи комітету з питань нацбезпеки з боку Безуглої

2 хв читати
Парламентарі готують звернення до ДБР у зв'язку з перешкоджанням роботи комітету з питань нацбезпеки з боку Безуглої

Народні депутати, члени комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки мають намір звернутися до Державного бюро розслідування (ДБР) у зв'язку з перешкоджанням роботі комітету з боку народної депутатки Мар'яни Безуглої (позафракційна), повідомила член комітету Ірина Фріз (фракція "Європейська солідарність").

"Вчора комітет планував у закритому режимі провести за участю міністра оборони Дениса Шмигаля та його заступників засідання, на якому обговорити видатки та потреби сектору оборони. Але цього не трапилось, бо засідання зірвала Безугла… Відбулася лише відкрита частина засідання", - розповила Фріз агентству "Інтерфакс-Україна" у п'ятницю.

За словами Фріз, Безугла, яка не має доступу до таємної інформації, відмовилась виконувати рішення комітету і покидати спеціальне приміщення, де проводяться закриті засідання.

Як зазначається у тексті депутатського звернення на адресу директора ДБР Олексія Сухачова, у діях Безуглої містяться ознаки кримінального правопорушення передбаченого статтею 351 Кримінального кодексу "Перешкоджання діяльності народного депутата України та депутата місцевої ради". Народні депутати просять ДБР внести інформацію про вчинення Безуглою, кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань та провести відповідне досудове розслідування.

Фріз наголосила, що до 16.00 п'ятниці звернення відкрито для підписання народними депутатами, а "потім піде на ДБР".

Як повідомлялося, Безугла є членом парламентського комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва. До вересня 2024 року була заступницею голови комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська дипломатія успішно забезпечує ізоляцію РФ на міжнародній арені - Сибіга

США надають Німеччині відстрочку у застосуванні санкцій проти дочірнього підприємства компанії "Роснефть" - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 168 ворожих атак - Генштаб

ЛУКОЙЛ оголосив про намір продати міжнародні активи через санкції

Зеленський та міністр оборони Хорватії обговорили потреби України у ППО, зокрема із залученням механізму PURL

Вільнюс офіційно повідомив Мінськ про закриття литовсько-білоруського кордону до подальшого повідомлення

Румунія та Україна обговорили можливості розвитку двостороннього військово-технічного співробітництва

Електроенергію населенню у вівторок відключатимуть в окремих регіонах з 8:00 до 22:00, промисловості - з 7:00 до 22:00

Сили оборони України зірвали один із наймасовіших за останній час наступів росіян в районі Добропілля - 1-й корпус НГУ "Азов"

Зеленський обговорив із міністром оборони Хорватії наступний оборонний пакет

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА