Інтерфакс-Україна
10:40 17.12.2025

Окупати атакували машину рятувальників на Донеччині, є постраждалі – ДСНС

1 хв читати
Окупати атакували машину рятувальників на Донеччині, є постраждалі – ДСНС
Фото: ДСНС Донеччина

Російські окупанти атакували машину рятувальників у Дружківці Краматорському районі Донецької області, внаслідок влучання постраждали четверо співробітників, повідомили у Державній службі України з надзвичайних ситуацій.

"У Дружківці російські війська атакували FPV-дроном рятувальників, коли вони їхали на виклик про пожежу. Внаслідок влучання в автоцистерну поранені 4 співробітники ДСНС. Їх евакуювали до лікарні. Також пошкоджено пожежний автомобіль", - йдеться у повідомленні у телеграм-каналі відомства у середу.

У ДСНС наголосили, що росіяни цілеспрямовано б’ють по надзвичайниках, які щодня рятують життя мирного населення та ліквідовують наслідки обстрілів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сенат США затвердив оборонний бюджет на 2026 рік, $400 млн передбачені для України – Стефанішина

США та Європа пропонують багаторівневі гарантії безпеки для України після війни

Держприкордонслужба: На Одещині рух до окремих пунктів пропуску через державний кордон з Молдовою обмежено через атаку РФ

Паліса: Проінформували представників посольств партнерів про ситуацію на фронті, стан енергетики та потреби Сил оборони

У канцелярії президента Польщі підтвердили офіційний візит Зеленського у п'ятницю

Український урядовий борт здійснив посадку в Польщі

Суд переніс на невизначений термін розгляд справи про розірвання договору оренди УПЦ (МП) з Києво-Печерською лаврою

Ворог ударив по цивільному авто на Одещині: загинула мати, троє дітей постраждали

Ткаченко: В Києві встановили перше мобільне укриття

Нацполіція спільно з австрійськими правоохоронцями затримала причетних до вбивства українця у Відні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА