Інтерфакс-Україна
12:32 17.12.2025

Окупанти атакували Запоріжжя, є влучання у житловий будинок, про постраждалих не повідомляється

1 хв читати
Окупанти атакували Запоріжжя, є влучання у житловий будинок, про постраждалих не повідомляється

Окупанти завдали удару по багатоповерховому житловому будинку в Запоріжжі, повідомив голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.

"Ворог атакує Запоріжжя. Є влучання у житловий будинок. Повітряна тривога триває. Перебувайте у безпечних місцях до відбою повітряної тривоги", - написав Федоров в Телеграм у середу.

При цьому він не повідомив, чи є постраждалі внаслідок атаки.

Повідомлення він проілюстрував відео постраждалого будинку. На ньому видно, що у дев'ятиповерховому панельному житловому будинку з одного боку вибиті всі вікна, половина – разом з віконними рамами, але конструкції будинку переважно цілі. Зруйновані лоджії, пошкоджені перекриття та зовнішні стіни як мінімум у чотирьох квартирах на 8 та 9 поверхах.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга привітав затримання США танкера російського тіньового флоту Olina

Атака РФ із запуском "Орєшніка" - чергова спроба Путіна тероризувати Україну та загрожувати безпеці Європи – міністр оборони Британії

Зеленський: У Києві мають бути всі резервні схеми протидії спробам окупантів вимкнути місто

Кличко: Опалення відновили мешканцям 1083 житлових будинків у Подільському, Оболонському та Дарницькому районах

"Євросолідарність" звернулася до НАБУ щодо вигодоотримувачів транзиту російської нафти через "Дружбу"

МАГАТЭ хочет договориться об очередном перемирии для ремонта Украиной последней резервной ЛЭП ЗАЭС – Гросси

МАГАТЕ хоче домовитися про чергове перемир’я щодо ЗАЕС для ремонту Україною останньої резервної ЛЕП – Гроссі

Серед членів екіпажу затриманого США судна Bella-1 є українці - посол

До складу Ставки верховного головнокомандувача введено Боєва, Буданова та Іващенка

Україна надала великий літієвий проект інвесторам, пов'язаним з Трампом - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА