Інтерфакс-Україна
14:32 24.03.2025

Поліція Прикарпаття ліквідувала канал незаконного обігу зброї

1 хв читати
Поліція Прикарпаття ліквідувала канал незаконного обігу зброї
Фото: https://t.me/UA_National_Police/37412

Поліція Прикарпаття ліквідувала канал незаконного обігу зброї та затримала учасників злочинного угруповання, які за пів року збули озброєння та вибухових засобів майже на мільйон гривень, повідомила пресслужба Національної поліції.

"Правоохоронці встановили, що до торгівлі зброєю та боєприпасами причетні троє мешканців Івано-Франківщини та мешканець Дніпропетровської області. Слідчі задокументували, що за пів року фігуранти збули цілий арсенал озброєння, зокрема ділки продали 17 бойових гранат, чотири гранатомети, кулемет ПКМ, два автомати Калашникова, декілька тисяч набоїв різних калібрів та інше", - йдеться у повідомленні пресслужби у телеграм у понеділок.

Повідомляється, що вартість озброєння та вибухових засобів сягає близько мільйона гривень.

Фігурантів затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Їм уже оголошено про підозру.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Новообраний президент Польщі Навроцький обговорить із Трампом розміщення американських військ на польській території

Розмова спікерів парламентів України та Латвії: завершення війни має ґрунтуватися на міжнародному праві та територіальній цілісності

Міжнародна співпраця має вирішальне значення для посилення санкцій проти агресора й підготовки України до CBAM - CMO "Метінвесту"

З ТОТ Херсонщини вдалося повернути чотирнадцятирічну дівчинку - ОВА

Україна та Чехія розпочнуть реалізацію спільного проєкту в Дніпрі, повідомив голова МЗС Чехії

Україна не повинна сповільнювати реформи та ставити під сумнів верховенство права - голова МЗС Чехії про євроінтеграцію

Бойовик "ДНР" заочно отримав максимальний термін ув'язнення за зґвалтування жінки під час окупації Харківщини

На Нікопольщині постраждали 5 людей через російські удари в понеділок – ОВА

МОЗ оновив маршрути допомоги звільненим із полону та перелік закладів охорони здоров’я

Оперативна евакуація поранених на фронті ускладнилася, слід масштабувати застосування НРК для цього – Сирський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА