Інтерфакс-Україна
18:29 12.02.2025

В Київраді зареєстрували проєкт, який має зруйнувати земельні схеми у столиці

1 хв читати
В Київраді зареєстрували проєкт, який має зруйнувати земельні схеми у столиці

Співголова фракції "УДАР Віталія Кличка" у Київраді Дмитро Білоцерковець та депутатка від "Євросолідарності" Вікторія Пташник зареєстрували проєкт, який має зруйнувати земельні схеми у столиці, повідомила Пташник у Facebook.

"Сьогодні ми з Дмитром Білоцерковцем нарешті зареєстрували проєкт по антикорупційним запобіжникам в земельних схемах, поширених в Київраді. Цей проєкт буде корисним для всіх, хто готовий слідувати букві закону. І так, для декого цей проєкт буде дуже незручним", - написала Вікторія Пташник.

476804107-10231672142440813-933777672568356648-n

Депутатка уточнила, що роботу над проєктом вони з Дмитром Білоцерковцем розпочали ще минулого року. За її словами, співголова фракції "УДАР Віталія Кличка" має успішний досвід протидії "туалетним схемам".

"Він добився розірвання договору оренди 0,5 га землі, відведеної колись під пару будок на вул. Голосіївській без земельних торгів", - наголосила Пташник.

"Я щиро хочу зробити порядок прийняття рішень по землі іншим! З дотриманням законів, справжнім, а не фіктивним орієнтиром на наповнення бюджету Києва, збереженням й захистом культурної спадщини, чесною та прозорою процедурою розгляду документів, коли не треба "домовлятись" з окремими депутатами",  - зазначила вона.

Депутатка також нагадала, що "туалетні схеми" наразі розслідує і  НАБУ, яке вже провело 90 обшуків, вручило підозри, а антикорупційний суд обрав запобіжні заходи для підозрюваних.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сильні зливи спричинили повені на сході Австралії, загинуло четверо людей

Поліція встановлює особу жінки, яка стріляла в Дніпровському районі Києва

У Сенаті США готові до санкцій проти РФ за відсутності прогресу щодо припинення вогню в Україні

У Лаврі відкривається присвячена Мазепі виставка, у Мінкультури не знають, як використовувалося охоронюване майно

Морські піхотинці своєю силою досягають вагомих результатів на фронті - Зеленський

Заяву кандидата в президенти Польщі про Україну Туск назвав держзрадою

Поліцейські на Одещині затримали ділка за незаконне переправлення чоловіків через кордон

СБУ затримала "крота" ФСБ у провідному військовому інституті України

Росія виступає проти проведення переговорів з Україною у Ватикані - ЗМІ

Середній заробіток полонених в українських таборах становить 1,5-2 тис. грн в місяць

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА