19:42 13.02.2025

Сенат затвердив Кеннеді-молодшого на посаду очільника МОЗ США

1 хв читати
Сенат затвердив Кеннеді-молодшого на посаду очільника МОЗ США

Верхня палата Конгресу США підтримала кандидатуру Роберта Кеннеді-молодшого на пост глави МОЗ, повідомляє CNN.

За Кеннеді проголосували 52 сенатори, 48 проголосували проти.

Минулого тижня комітет Сенату з фінансів проголосував на підтримку Кеннеді-молодшого. Його затвердили з різницею в один голос: усі 14 республіканців у комітеті проголосували за його кандидатуру, 12 демократів і один незалежний член - проти.

Американські ЗМІ нагадують, що очільник МОЗ - відомства з бюджетом $1,7 трлн - стежить, зокрема, за рекомендаціями в галузі вакцинації та за заходами із забезпечення громадської охорони здоров'я, за інспекціями лікарень і контролем якості їжі, забезпеченням медичним страхуванням, вивченням небезпечних захворювань.

Кеннеді-молодший - племінник президента Джона Кеннеді і син генпрокурора Роберта Кеннеді. Він планував брати участь у виборах президента США, але зняв свою кандидатуру і підтримав Трампа. ЗМІ називають Кеннеді активним діячем антищеплювального руху. Зокрема, він висловлював думку, що вакцини спричиняють у дітей аутизм, а також був заблокований у соцмережі Iнстаграм за поширення дезінформації в період пандемії коронавірусу.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ почала поширювати серед повстанців у Сирії сепаратистські методички про "захист російського населення" - джерела в ГУР

Очільник Київської МВА вимагає звільнити міських чиновників-фігурантів розслідування земельної корупції

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

Сікорський провів розмову з Келлогом стосовно переговорів у Саудівській Аравії

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА