Інтерфакс-Україна
10:44 10.07.2025

Черги та надмірна бюрократія найбільш поширені проблеми при доступі ветеранів до держдопомоги - опитування

1 хв читати

Черги та надмірна бюрократія найбільш поширені проблеми, які ускладнюють доступ ветеранів до державної допомоги, йдеться в результатах опитувань ветеранів та ветеранок в "Дії", яке провели Міністерство у справах ветеранів спільно з Міністерство цифрової трансформації України.

Зокрема, у "Дії" запитували, яку державну допомогу ветерани та ветеранки отримують найчастіше. Так, 21,2% відповіли, що це медицина і реабілітація, 18,4% - ветеранський спорт, 15,5% - інша фінансова підтримка, 14,1% - працевлаштування.

На запитання, з якими перешкодами зіштовхуються ветерани й ветеранки, які ускладнюють доступ до державної допомоги, 29,8% відповіли, що це черги та надмірна бюрократія, 16,1% - необхідність збирати довідки з різних установ, 15,1% - брак зрозумілої та доступної інформації про послуги і 13,1% - відсутність єдиного алгоритму оформлення пільг.

На запитання, як ветерани й ветеранки дізнаються про свої права, пільги та можливості, відповіді розподілилися таким чином: соціальні мережі – 41,7%, застосунок "Дія" – 37,7%, фахівець із супроводу ветеранів й демобілізованих осіб – 4,4% і волонтерські та ветеранські організації – 3,7%.

Зазначається, що в опитування про державну допомогу взяло участь 27 027 респондентів, а в опитування про канали комунікації - 66 819 респондентів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп вилетів на Аляску на саміт з Путіним

Макрон і Зеленський домовилися зустрітися після саміту на Алясці - ЗМІ

Військовослужбовця засуджено до 15 років ув'язнення за перехід на бік ворога і включено до списку для обміну як військовополоненого

Білий дім оприлюднив повний склад делегації, яка зустрінеться з Путіним на Алясці

Правоохоронці повідомили чотирьом депутатам з кількох областей про підозру в недекларуванні майна

Канада розглядає можливість підтримки виробництва українських далекобійних дронів

СБУ та Нацполіція викрили на Черкащині схему розкрадання державного газу на 251 млн грн

Путін має серйозно поставитися до пропозиції Трампа і розпочати переговори з Україною без жодних умов – Мерц

Трамп особисто зустріне Путіна на військовій базі на Алясці

В Рязанській області РФ вибухнув пороховий завод - ЦПД

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА