Інтерфакс-Україна
16:01 07.01.2026

ДБР затримало військового РТЦК Івано-Франківщини за побиття військовозобов'язаних

1 хв читати
ДБР затримало військового РТЦК Івано-Франківщини за побиття військовозобов'язаних

Працівники Державного бюро розслідувань (ДБР) затримали військовослужбовця взводу охорони одного з районних ТЦК Івано-Франківщини, який спільно із керівництвом принижував і бив військовозобов’язаних, повідомляє ДБР.

В телеграм-каналі в середу Бюро зазначає, що начальнику цього ж ТЦК повідомили про підозру у листопаді 2025 року.

"Після того, як ДБР перевірило скарги громадян щодо побиття, катування та вимагання грошей в одному з прикарпатських ТЦК, а також після офіційних публікацій у ЗМІ, до правоохоронних органів почала звертатися ще більша кількість осіб, які постраждали від дій групи військовослужбовців РТЦК на чолі з керівником", - йдеться в повідомленні Бюро.

За інформацією ДБР, у ході досудового розслідування слідчі встановили низку фактів приниження та неправомірного застосування сили.

"Через завдані тілесні ушкодження потерпілий отримав тяжкі травми і потребував хірургічного видалення одного з органів", - уточнюється в повідомленні.

Суд узяв офіцера та його підлеглого під варту без права застави.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Краматорську через обстріл зруйновано котельню, що обслуговувала один з мікрорайонів міста

Глава "Укрзалізниці" радить планувати стикування із запасом мінімум у 3-4 години

Пріоритетним напрямом залишається постачання ракет для ППО від партнерів - Зеленський

Зеленський: Головне завдання зараз – відновлення енергозабезпечення всіх будинків після ударів

Зеленський: Повномасштабна війна Росії проти України триває стільки ж, скільки тривала нацистська війна проти СРСР - 1418 днів

У понеділок "Укренерго" застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Міська влада просить харків'ян обмежити пересування транспортом через негоду

Німеччина пропонує місію НАТО для захисту Гренландії на тлі напруженості через заяви США - ЗМІ

У Києві внаслідок пожежі в багатоповерхівці загинули дві людини, дев’ять мешканців евакуйовано - ДСНС

Голова Київської ОВА закликав жителів області не блокувати дороги через відсутність електропостачання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА