Інтерфакс-Україна
16:58 07.02.2025

Шмигаль: Цьогоріч маємо рекордний бюджет на програму виробництва та закупівлі зброї - 739 млрд грн

1 хв читати
Шмигаль: Цьогоріч маємо рекордний бюджет на програму виробництва та закупівлі зброї - 739 млрд грн

Програми виробництва та закупівлі зброї у 2025 році буде профінансовано на рекордні 739 млрд грн, повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Практично всі внутрішні ресурси держбюджету йдуть на обороноздатність та безпеку. Цього року маємо рекордний бюджет на програму виробництва та закупівлі зброї. Йдеться про щонайменше 739 млрд грн. Робимо ставку та акцент на закупівлю саме української зброї. Інвестуємо в це ресурси держави та підтримуємо приватний сектор", - написав він у телеграм за підсумками засідання уряду у п'ятницю.

За його словами, один із ключових запитів у цьому напрямі від оборонних підприємств - запровадження довгострокових контрактів на виробництво зброї та боєприпасів. "Міноборони, Мінфіну та Мінстратегпрому доручено опрацювати це питання", - додав він.

"Перші трирічні контракти було підписано минулого року. Ставимо завдання у 2025-му зробити так, аби трирічні та п’ятирічні контракти стали нормою для виробників озброєння та військової техніки", - наголосив український прем'єр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Волц про перемовини у Джидді: В якийсь момент ми взяли карту і почали малювати на ній, як ми збираємося закінчити цю війну

Радники з безпеки Німеччини, Франції та Великої Британії неанонсовано вирушили до Вашингтону

Попередньо, у Кривому Розі четверо постраждалих

Зеленський привітав Марка Карні зі вступом на посаду прем’єр-міністра Канади

Членство в ЄС є пунктом номер один економічних гарантій для України, але рішення блокує Угорщина – Зеленський

Ворог завдав ракетного удару по житловому кварталу Кривого Рогу

Зеленський обговорив із головами МЗС Австрії і Португалії оборонну підтримку України

У Кривому Розі гучно, у напрямку міста фіксували швидкісну ціль

Держдеп США введе санкції щодо всіх причетних до примусових депортацій уйгурів до КНР – Рубіо

Курська операція своє завдання виконала - Зеленський

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА