Інтерфакс-Україна
23:25 07.03.2025

Рада з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану створить секретаріат – Єрмак

1 хв читати

Рада з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану планує створити секретаріат для обробки пропозицій бізнесу, повідомив керівник ОП Андрій Єрмак у Телеграм в п'ятницю.

"Провів зустріч у форматі відеоконференції з членами Ради з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану. Зазначив, що є потреба вдосконалити… роботу Ради. Зокрема, шляхом збільшення кількості підприємців у ній та залучення представників уряду, а також створення секретаріату", - написав Єрмак.

За словами керівника ОП, оскільки Рада - платформа, яка "сьогодні формує, акумулює все, що йде від бізнесу: проблематику, пропозиції, рекомендації, поради", необхідна ланка, де "усе це було б сформовано в чіткі документи, які б надавали уряду й Президенту України для ухвалення важливих рішень".

Джерело: https://t.me/ermaka2022/5945

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Журналістка Крюкова оскаржила санкції проти неї у Верховному суді

США готові відновити поставки в Україну плануючих бомб GLSDB – ЗМІ

Американці побоюються, що Трамп занадто тісно пов'язаний з Росією, - опитування Reuters/Ipsos

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 344 одиниці живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 128 ворожих атак - Генштаб

Келлога усунули від мирних перемовин на вимогу РФ через його близкість до України - ЗМІ

Рютте після зустрічі з Трампом: НАТО є сильним, і разом ми робимо його ще сильнішим

Семеро цивільних, в тому числі четверо дітей постраждали через атаку російських БпЛА - Синєгубов

США не продовжили ліцензію на купівлю російської нафти закордонними компаніями

Україна довіряє американським та європейським можливостям контролю та верифікації припинення вогню – Зеленський

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА