Інтерфакс-Україна
16:21 13.08.2025

Поліція проводить 150 одночасних обшуків в рамках спецоперації з по викриттю схем для ухилянтів

1 хв читати
Поліція проводить 150 одночасних обшуків в рамках спецоперації з по викриттю схем для ухилянтів
Фото: https://t.me/UA_National_Police

Понад 150 одночасних обшуків проводять в середу оперативники Департаменту стратегічних розслідувань та слідчі Нацполіції у межах спецоперації з перекриття каналів переправлення чоловіків призовного віку за кордон, повідомляє Нацполіція.

"Йдеться про організаторів та учасників груп, які допомагають чоловікам перетнути кордон в обхід офіційних пунктів пропуску, через систему "Шлях" та виготовлення медичних документів", - інформує поліція в телеграм-каналі.

В Нацполіції уточнюють, що, за наявними даними, вартість таких "послуг" сягала $25 тис. Заходи тривають по всіх областях України за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.

Деталі спецоперації будуть оприлюднені після завершення усіх слідчих дій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уже 23 жертви російської атаки в Києві – Ткаченко

Ткаченконазвав "цинізмом" інформаційні атаки після російського удару

Окупанти втратили 125 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський провів онлайн-зустріч з новим президентом Польщі та іншими лідерами для синхронізації позицій напередодні великих дипломатичних подій

США схвалили продаж Україні авіабоєприпасів на $825 млн – Держдеп

Більшість поїздів повертаються до графіка - "Укрзалізниця"

Загиблих в Києві вже 22 людини - Ткаченко

МЗС та Мінкультури засуджують присутність російського прапора на Венеційському кінофестивалі

Зеленський зустрівся з новим президентом Польщі для синхронізації позицій напередодні великих дипломатичних подій

У Софіївській Борщагівці зупинили розважальний захід, проведення якого не було погоджено з військовими

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА