Інтерфакс-Україна
19:35 23.03.2025

Прем'єр Канади Карні оголосив про розпуск парламенту та нові вибори

1 хв читати
Прем'єр Канади Карні оголосив про розпуск парламенту та нові вибори

Прем'єр-міністр Канади Марк Карні оголосив про розпуск парламенту в неділю та нові вибори 28 квітня.

"Я щойно попросив генерал-губернатора розпустити парламент і призначити федеральні вибори на 28 квітня", - написав він в соцмережі Х.

"Ми повинні побудувати найсильнішу економіку в G7. Ми повинні впоратися з тарифами президента Трампа. Канадці заслуговують на вибір щодо того, хто має керувати цими зусиллями для нашої країни", - підкреслив прем'єр.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністри фінансів та голови центробанків G7 підтвердили підтримку України у спільній заключній заяві за результатами саміту

Рух потягів на дільниці Ясіня-Вороненко тимчасово припинено через провал породи і просадку колії - Укрзалізниця

Глава МВФ обговорила з міністром фінансів України реформи для підтримки мобілізації доходів

Рух потягів на дільниці Ясіня-Вороненко тимчасово припинено через провал породи і просадку колії - Укрзалізниця

З початку доби Сили оборони відбили 101 ворожу атаку - Генштаб

Іспанська поліція вважає, що у кілера, який убив Портнова було два спільники - ЗМІ

Технологічні сили України звернулися з відкритим листом до президента з проханням зняти заборону на контрольований експорт вітчизняного озброєння

Одну людину поранено внаслідок атаки ворожого дрона в Запорізькій області – ОВА

Продюсер Бардаш засуджений до 10 років позбавлення волі за підтримку російської агресії проти України

Сибіга: Нові агресивні заяви Путіна про "буферну зону" явно відкидають мирні зусилля

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА