Інтерфакс-Україна
13:06 28.04.2025

Україна втратила винищувач Су-27, пілот катапультувався

1 хв читати
Україна втратила винищувач Су-27, пілот катапультувався
Фото: ілюстративне

Вранці, 28 квітня, під час відбиття повітряного нападу ворожих ударних БпЛА було втрачено винищувач Су-27, пілот успішно катапультувався, причини інциденту з'ясовує спеціальна комісія, повідомило командування Повітряних Сил ЗСУ.

"Уранці 28 квітня 2025 року, під час виконання комплексного бойового завдання з авіаційної підтримки військ та відбиття повітряного нападу ворожих ударних БпЛА, був втрачений винищувач Су-27 Повітряних Сил. Причини інциденту з'ясовує спеціально створена комісія, яка вже розпочала свою роботу", - йдеться у повідомленні ПС ЗСУ у телеграмі.

Зазначається, що пілот успішно катапультувався, пошуково-рятувальна команда своєчасно прибула на місце приземлення, льотчика доставлено до медичного закладу для проведення діагностики. Його життю та здоров’ю нічого не загрожує, стан стабільний.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦПД спростував інформацію про призупинку постачання озброєння США для України

Окупанти втратили 143 особи на покровському напрямку - Генштаб

Сили оборони відбили з початку доби 128 ворожих атак - Генштаб

Україна і Канада обговорили питання підтримки ветеранів та посилення санкційного тиску на РФ - Свириденко

Масована атака РФ на Сумщину триває майже добу, зафіксовані влучання в Сумській і Роменській громадах

Німеччина підтримує надання Україні гарантій безпеки, наближених до рівня членства в НАТО

Сибіга про допис Сіярто: Енергетична безпека Угорщини у ваших власних руках

Голова МЗС Словаччини: Україна шкодить своїм інтересам, адже ризикує залишитися без пального

Через ракетний удар РФ знеструмлено населені пункти Сумського району – ОВА

На Дніпропетровщині поліція застрелила чоловіка, який з ножем напав на людей, рятувальників і правоохоронців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА