Інтерфакс-Україна
16:36 26.10.2025

Атака РФ на Київ знищила склад і офіс фармкомпанії Оптіма-Фарм - ЗМІ

1 хв читати
Атака РФ на Київ знищила склад і офіс фармкомпанії Оптіма-Фарм - ЗМІ

Через російську атаку на Київ 25 жовтня було зруйновано склад та офіс другого найбільшого фармдистриб'ютора України компанії Оптіма-Фарм, передає "Економічна правда"

За інформацією джерела на фармринку, склад компанії "знищений вщент". Він обслуговував центральні регіони країни. Сума збитків в результаті атаки наближена до $100 млн.

За даними з відкритих джерел, площа складу Оптіма-Фарм складає 29 тис кв. м.

Це вже друга атака на Оптіма-Фарм. Як повідомлялося, 28 серпня росіяни в результаті ракетної атаки на Київ вже обстрілювали фармацевтичний склад СП "Оптіма-Фарм".

"Оптіма-Фарм" є другим за розміром фармацевтичним дистрибʼютором після "БаДМ". Компанія працює на українському ринку 31 рік. Власником компанії є Андрій Губський, він не веде публічної активності. За інформацією Forbes Україна, його бізнес із часткою 33% і 12 аптечними складами загальною площею 70 000 кв. м залишається одним з найбільших на фармринку.

Внаслідок атаки на Київ в ніч на 25 жовтня загинули три людини, ще 33 зазнали поранень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Поблизу Костянтинівки підрозділ "Фенікс" знищив російський "Град", два танки та близько 50 окупантів

Сили оборонивідбили атаки росіян ще на 12 напрямках, 114 боєзіткнень за добу - Генштаб

Уряд готує реформу профосвіти: прем'єрка обіцяє адаптацію системи до потреб часу та ринку

Ворог втратив 60 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Росія обстрілом у четвер пошкодила критично важливі для ядерної безпеки підстанції – МАГАТЕ

Росія за годину випустила 10 дронів по цивільній інфраструктурі Сумщини

Понад 200 словенських компаній надали підтримку Україні з початку повномасштабного вторгнення РФ - глава МЗС

Ворог наніс удари по цивільній інфраструктурі Сумщини, є постраждалі

Норвегія передає Сумщині міст та медобладнання, а Словенія виділила кошти на забезпечення теплом - Сибіга

Сибіга закликав партнерів до збільшення міжнародної підтримки Сумщини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА