Інтерфакс-Україна
21:59 18.07.2025

Федрезерв, імовірно, зможе суттєво знизити ставку протягом року - голова ФРБ Чикаго

1 хв читати
Федрезерв, імовірно, зможе суттєво знизити ставку протягом року - голова ФРБ Чикаго

Президент Федерального резервного банку (ФРБ) Чикаго Остан Гулсбі дещо занепокоєний сигналами того, що підвищення мит на імпорт Вашингтоном сприяє прискоренню темпів зростання цін на товари в США.

Проте, Гулсбі впевнений у тому, що американська економіка перебуває в хорошому стані, і Федеральна резервна система (ФРС) зможе "досить суттєво" опустити базову процентну ставку протягом наступних 12 місяців.

"Невеликий струс у зв'язку зі змінами в політиці, можливо, збив нас зі шляху руху до мети з інфляції у 2%, - сказав Гулсбі в інтерв'ю Daily Wire у п'ятницю. - Однак, загалом, я вважаю, що базові тенденції в економіці дадуть нам змогу доволі суттєво знизити ставку протягом приблизно року".

Інфляція (індекс CPI) у США в червні становила 2,7% у річному виразі, прискорившись порівняно з травневими 2,4%, повідомило раніше цього тижня міністерство праці країни.

ФРС утримує ставку в діапазоні 4,25-4,5% річних із грудня минулого року.

Гулсбі 2025 року має право голосу у Федеральному комітеті з операцій на відкритому ринку (FOMC), що ухвалює рішення щодо ставки. Наступне засідання FOMC відбудеться 29-30 липня.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін пропонує вийти з угоди про принципи справляння непрямих податків під час експорту та імпорту між державами-учасницями СНД

Соболев презентував нардепам пріоритети Мінекономіки в аграрній галузі

Трохи більше 17 МВт УЗЕ приєднано до мереж в Україні на тлі 3ГВт виданих на це техумов – голова НКРЕКП

Рада перерозподілила біля 40 млрд грн видатків і позбавила Київ 8 млрд грн доходів на користь "Укрзалізниці"

Ціни на житло в Україні у II кв.-2025 зросли на 14,9% – Держстат

Виробник паперових виробів ТМ "Сніжна Панда" за 7 міс. зберігає невеликий приріст виробництва

Обсяг виробництва сільгосппродукції в січні-липні 2025р скоротився на 18,5% - Держстат

Підприємство папірпрому "Зелений парк" за 7 міс. наростило обсяг виробництва на 38%

Рада з фінстабільності відкрила уряду шлях для приватизації Сенс Банку та Укргазбанку

"Нафтогаз" почав використовувати кошти кредиту ЄБРР в EUR0,5 млрд на закупівлю газу – Корецький

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА