Інтерфакс-Україна
09:08 21.06.2025

На Прикарпатті знайдено 5-річного хлопчика, якого шукали понад 3 доби - ДСНС

1 хв читати

У суботу о 05:54 рятувальники Спеціального авіаційного загону ДСНС України за допомогою дрона виявили зниклого хлопчика, якого шукали понад 3 доби.

"З початку пошуково-рятувальної операції обстежено 5 тис. 500 га місцевості, з них 4 тис. 600 га — лісовий масив. За допомогою дронів обстежено 8 тис. 902 га", - повідомила Держслужба з НС у телеграм.

Водолази обстежили 12 водойм на площі 7 тис. 700 кв.м. та 155 га прибережної зони.

На місці працював міжвідомчий штаб з координації пошуково-рятувальних робіт.

Раніше очільниця Івано-Франківської обладміністрації Світлана Онищук повідомила, що дитина зникла у лісовому масиві поблизу села Троїця Коломийського району. За її інформацією, ускладнювало ситуацію те, що хлопчик "з розладами аутичного спектру і не розмовляє".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В управління АРМА передане майно колишнього найманця ПВК "Редут", який воює проти України

У Москві масово фіксуються відключення інтернету – ЦПД

Петиція до Кабміну про дозвіл виїзду за кордон чоловіків 23-24 років не набрала необхідні для розгляду голоси

Генштаб повідомив про чергове ураження Саратовського НПЗ, сховищ БпЛА на аеродромі "Саки" та низки інших об’єктів

Бельгія вважає, що використання заморожених російських активів може зірвати мирну угоду в Україні

Бережна обговорила з представниками ARTE France запуск україномовної версії платформи

Програма "єЯсла" запуститься з 2026р, а програма "єСадок" запрацює у 2028р - Мінсоцполітики

СБУ викрила агентурну мережу РФ, яка готувала теракти на заході України

Качка про діалог з Угорщиною щодо нацменшин: розбіжностей по суті немає, є лише дискусія про механізми

Екснардеп Корнацький отримав 3,5 роки тюрми за незаконну компенсацію за житло в понад 900 тис. грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА