Інтерфакс-Україна
09:39 05.08.2025

Мінкультури в Японії порушило питання створення Технічного фонду підтримки регіональних медіа України

1 хв читати
Мінкультури в Японії порушило питання створення Технічного фонду підтримки регіональних медіа України

В.о. міністра культури та стратегічних комунікацій України Тетяна Бережна під час візиту в Японію порушила питання створення Технічного фонду підтримки регіональних медіа України.

"Основними темами переговорів стали підтримка з боку Японії у сфері захисту культурної спадщини України, подолання наслідків російської агресії в медіасекторі, а також активізація співпраці в межах новоствореного Альянсу культурної стійкості", - йдеться в повідомленні Мінкультури по результатам зустрічей Бережної з міністром закордонних справ Японії Такеші Івая та віце-президентом Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) Кацурою Міядзакі у Токіо (Японія).

Зазначається, що Українська сторона також порушила питання створення Технічного фонду підтримки регіональних медіа України, особливо важливого на фоні припинення американського фінансування (USAID). 

"Така підтримка є критичною для виживання місцевих медіа на прифронтових і деокупованих територіях, що зазнають безперервних атак та втрат", - додали у відомстві.

Повідомляється, що під час зустрічі з віце-президентом JICA Міядзакі було відзначено вагомий внесок японської сторони у підтримку Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ), зокрема, завдяки другій фазі проєкту, що триває до 2026 року, НСТУ отримала нове технічне обладнання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ дроном вдарила по автобусу в Херсоні, дві жертви та 16 поранених - Прокудін

Франція, Британія та Німеччина віддані підтримці України - Макрон

Зеленський обговорив із президентом Фінляндії Стуббом "координацію позиції" щодо спільної роботи з США для припинення російської агресії

Зеленський обговорив із премʼєром Іспанії Санчесом необхідність врахування "спільної європейської позиції" на шляху до справедливого миру

Ворожий БпЛА поцілив у меблевий магазин у Харкові, є поранені - Терехов

Керівник ЦПД: Путін продовжує вдавати, що він може говорити про Україну без України

Зустріч представників США, України та Європи планується у суботу в Британії - ЗМІ

Політики та експерти переконані, що Трамп спробує змусити Україну піти на поступки РФ

Віткофф неправильно зрозумів заяви Путіна і прийняв їх за поступку - ЗМІ

Зеленський знов говорив із Макроном

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА