Інтерфакс-Україна
19:05 18.12.2025

Паліса: Проінформували представників посольств партнерів про ситуацію на фронті, стан енергетики та потреби Сил оборони

1 хв читати
Паліса: Проінформували представників посольств партнерів про ситуацію на фронті, стан енергетики та потреби Сил оборони
Фото: https://t.me/V_Zelenskiy_official

На брифінгу для представників посольств США, Великої Британії, Франції, Нідерландів та Італії партнерів поінформували про ситуацію на лінії фронту, стан нашої енергетики та ключові потреби Сил оборони, повідомив заступник керівника Офісу президента України Павло Паліса.

"Провели брифінг для представників посольств США, Великої Британії, Франції, Нідерландів та Італії. Поінформували партнерів про ситуацію на лінії фронту, стан нашої енергетики та ключові потреби Сил оборони — насамперед у питаннях протиповітряної оборони. Особлива увага — планам ворога на найближчі роки. росіяни не планують припиняти війну. Про це вони говорять публічно, про це доповідає наша розвідка", - написав він у повідомленні у Телеграмі.

Паліса додав, що регулярні зустрічі "важливі для того, щоб наші партнери бачили реальну картину поля бою. Розуміли…. як маємо разом працювати далі".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

З Польщі до Києва їде 400 генераторів різних типів - посол

Громадянка України затримана в Берліні на підозрою в шпигунстві на користь РФ

Голова МЗС Данії Расмуссен: Відмова Трампа від застосування військової сили в Гренландії позитивна, але проблема не зникла

Туреччина, Індонезія, Єгипет, Саудівська Аравія, Пакистан, Йорданія, Катар і ОАЕ заявили про рішення вступити до Ради миру Трампа

Збитки від застрахованих катастроф у 2025 р. склали $129 млрд, з яких 78% припадає на США

В Офісі президента немає опалення і просять не використовувати електрообігрівачі – радниця керівника

Загибель Брехта на об’єкті, де він керував ремонтами, свідчить про нього як про справжнього лідера – НР "Укренерго"

СБУ та ОГП викрили першого заступника голови однієї з райдержадміністрацій Києва на "ухилянтських схемах"

Близько 30% опитаних виробників зброї вже зареєструвалися в службі експортного контролю - Українська рада зброярів

Підприємства Порошенка за минулий рік встановили 100 МВт балансуючої потужності, заявив політик

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА