Інтерфакс-Україна
01:05 05.02.2025

Рада оборони Києва розробила принципи роботи громадського транспорту від час повітряної тривоги - МВА

1 хв читати

Рада оборони Києва ухвалила рішення про захист критичної інфраструктури міста, евакуацію пошкодженої автотехніки і рух громадського транспорту під час тривоги, повідомляє очільник міської військової адміністрації Тимур Ткаченко в Телеграм.

"На жаль, не володію даром передбачення і не можу гарантувати посадовцям, що країна-терорист не атакує в якійсь точці… Але по тому, як рухатись, а не стояти на місці, пропозиції вже напрацьовані. Вони на етапі узгодження", - написав Ткаченко.

Щодо евакуації пошкоджених автівок (яких, за інформацією МВА налічується понад 1000 одиниць) - затверджено алгоритм, яким будуть визначені місця для зберігання переміщених автівок. Якщо власник виявить бажання повернути собі пошкоджене чи занедбане авто, за відповідним запитом це можна зробити.

Джерело: https://t.me/tkachenkotymur/787

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генпрокуратура Молдови домоглася затримання у Великобританії олігарха Платона

Поліція спростувала інформацію щодо того, що вбивця Ганула здався правоохоронцям

Зеленський відзначив держнагородами більше 300 воїнів

Глава МЗС Австрії: Наші компанії могли б зробити значний внесок у відбудову України, незабаром до Києва вирушить бізнес-делегація

Поліція просить допомогти з розшуком чоловіка, причетного до вбивства активіста Ганула

Міносвіти розповіло, на які проєкти вплине призупинення фінансування USAID

Викиди, пов'язані з війною, зросли на 30% у 2024 році порівняно з попередніми роками – глава Міндовкілля

Київ передав партію допомоги для 72-ї ОМБр – Кличко

Сибіга: Ми вже приступили до формування національної команди, яка розроблятиме алгоритми дій для контролю можливого перемир'я

Угорщина зняла вето з продовження індивідуальних санкцій, отримавши натомість виключення чотирьох осіб зі списку, - джерело

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА