Інтерфакс-Україна
13:24 14.11.2024

Посол Німеччини вірить у підтримку України за будь-якої коаліції

1 хв читати
Посол Німеччини вірить у підтримку України за будь-якої коаліції

Посол Німеччини в Україні Мартін Єгер упевнений, що після дострокових парламентських виборів у ФРН, які відбудуться в лютому 2025 року, підтримка України триватиме.

"Коаліція в Німеччині розпалася, і в нас також будуть вибори в Німеччині в лютому наступного року... Але я думаю, можна з упевненістю сказати одне: хоч би хто сформував наступний уряд Німеччини, майбутню коаліцію, вони подбають, щоб підтримка Німеччиною України тривала", - сказав він під час дискусії на заході NV "Україна 2050. Діалоги про майбутнє".

Посол не виключив, що, можливо, ФРН надаватиме навіть більшу підтримку українцям, але це залежить від того, хто формуватиме коаліцію.

"Але тим не менш є базовий рівень, і він у безпеці. Німеччина підтримуватиме Україну і наступного року, і в подальші роки", - сказав Єгер.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США обговорювали з Україною питання контролю над територією, однією з електростанцій та членство в НАТО

Допомога військовим від громади столиці збільшиться ще на 500 млн грн – Кличко

Росія почне виставляти додаткові умови на пропозицію щодо перемир'я – Климпуш-Цинцадзе

Польща позитивно оцінює результати першого етапу переговорів України та США – Туск

Яценюк сумнівається, що РФ погодиться на будь-яке припинення вогню

Сенатор США Грем: Якщо Росія відмовиться від перемир'я, ми повинні накласти на неї санкції

Нардеп Юлія Сірко: Не вірю, що РФ погодиться на перемир'я

Україна продемонструвала готовність до відновлення миру - Корнієнко

Майбутній прем'єр Канади: Мій уряд не скасовуватиме мита, доки американці не продемонструють повагу до нас

Політики, політологи та аналітики чекають на кроки від РФ після українсько-американських перемовин у Джидді

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА