18:54 13.09.2024

"Епіцентр Express" планують відкрити у ЖК компанії blago в Івано-Франківську

1 хв читати

У житлових комплексах девелоперської компанії blago в Івано-Франківську будуть розміщені магазини "Епіцентр Express", повідомила пресслужба девелопера.

Уточнюється, що відповідний меморандум про співпрацю з "Епіцентром К" підписала компанія blago в четвер.

"Завдяки цій угоді ми реалізуємо серію сучасних магазинів "Епіцентр Express" у наших житлових комплексах. Це підвищить комфорт мешканців і дозволить нашим клієнтам жити в сучасному середовищі, де все під руками та миттєво доступно", - йдеться в релізі.

Як повідомлялося, "Епіцентр" почав розвивати новий формат Express навесні 2024 року. У магазинах площею 300–400 кв.м представлені продукти харчування, побутова хімія, канцелярія, зоотовари тощо. Наразі, згідно з даними сайту компанії, у мережі 44 магазини Express.

За даними порталу новобудов ЛУН, івано-франківська девелоперська компанія blago заснована в 2002 році, здано в експлуатацію 41 будинок у 12 ЖК, у процесі будівництва 26 будинків в 11 ЖК та один заміський проєкт.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Чехія виділить понад 30 млн євро на ремонт госпіталю для ветеранів та репресованих у Львові – Козицький

Мінекономіки надіслало запит до правоохоронних органів щодо наявності підстав для санкцій до Іванющенка і Аврамова - Шмигаль

Міністр оборони Франції: ми відмовимося від будь-якої форми демілітаризації армії України

Росіяни скинули авіабомбу на багатоповерхівку у Сіверську на Донеччині, одна людина загинула

Кабмін спростив процедуру виплати допомоги сім’ям загиблих волонтерів і волонтерам з інвалідністю

Люксембурзький Червоний Хрест відремонтував відділення районної лікарні на Дніпропетровщині

Для довготривалого миру в Україні потрібно виконати низку умов, зокрема, посилити тиск на Росію – Єрмак

На Херсонщині двоє мирних жителів загинули в результаті російських ударів

Британська влада вважає, що з наслідками розливу авіапального в Північному морі після зіткнення суден вдасться впоратися

Польща купує системи Starlink для України, щоб захистити власні стратегічні інтереси

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА