Інтерфакс-Україна
14:33 12.10.2024

Вакарчук не дав коментарів щодо перевірок ТЦК і СП після концерту

1 хв читати
Вакарчук не дав коментарів щодо перевірок ТЦК і СП після концерту

Вакарчук виступив із заявою на тлі інциденту з ТЦК і СП після концерту гурту "Океан Ельзи" в Києві в п'ятницю.

"У нас сьогодні день народження, я сподіваюся, що ви нас теж вітаєте. Ми дуже щасливі, що стільки людей прийшли і приходять нас підтримати, слухають нашу музику. Взагалі для нас це велике свято", - сказав він у коментарі ТСН.

"Ми дуже вдячні людям за ці 30 років. Зокрема, за те, що вони зараз продовжують приходити підтримувати нас. Для нас це просто радість і свято. Це все, що я хочу сказати, єдиний мій коментар. Крапка", - сказав Вакарчук.

Жодних коментарів щодо роботи ТСК і СП після концерту він не надав.

Раніше повідомлялося, що в п'ятницю ввечері, 11 жовтня, біля Палацу спорту в Києві на відвідувачів концерту "Океану Ельзи" чекали співробітники ТСК та РП разом із патрульною поліцією і перевіряли військово-облікові документи у чоловіків. Повідомлялося, що деяких чоловіків, у яких виявили проблеми з документами або які відмовлялися їх показати, правоохоронці затримали і відвезли до ТЦК. Ще кільком виписали повістки і відпустили.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Цивільний постраждав внаслідок удару російського дрону по автівці в Харківській області

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії, Трамп пояснив причину

На фронті більше 140 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Гегсет оголосив про початок операції "Удар Яструба" в Сирії

Ситуація в енергосистемі України через удари перебуває в найгіршому стані як мінімум з вересня 2024р – МАГАТЕ

Зустріч з американськими та європейськими партнерами в США завершена, домовилися про подальші кроки - Умєров

Україна і Китай обговорили посилення торговельно-економічної співпраці

Регулятори Греції, Болгарії, Румунії, Молдови схвалили 2 нових маршрути постачання газу в Україну

Свириденко пообіцяла повне ресурсне забезпечення Одещини після обстрілу

Рух у центрі Києва тимчасово обмежать в суботу – Управління держохорони

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА