Інтерфакс-Україна
19:24 15.01.2025

У Києві 16 січня почнуть вивозити з вулиць постраждалі від ворожих обстрілів авто - КМВА

1 хв читати
У Києві 16 січня почнуть вивозити з вулиць постраждалі від ворожих обстрілів авто - КМВА

Із вулиць Києва 16 січня почнуть вивозити автомобілі, що постраждали від ворожих обстрілів, - вони звужують проїзд і псують вигляд міста, повідомив голова міської військової адміністрації (МВА) Тимур Ткаченко.

"Дав доручення розпочати процес вивезення з вулиць столиці автомобілів, які постраждали внаслідок влучань ворожих ракет і дронів. (...) Завтра розпочинаємо процес вивезення таких транспортних засобів", - написав він у телеграмі у середу.

За його даними, на сьогодні в Києві зафіксовано понад тисячу залишених автомобілів. "Більшість із них стали символом злочинних дій сусіда-терориста, для якого руйнування й вбивства є головною метою. Водночас багато з цих автомобілів створюють серйозні проблеми: вони звужують проїзд для рятувальної техніки та псують вигляд вулиць і дворів, де їх залишили занепадати", - зазначив Ткаченко.

Він також повідомив, що на найближчому засіданні Ради оборони міста спільно з відповідними службами буде напрацьовано ефективні механізми, які дадуть змогу оперативно прибирати пошкоджені авто в майбутньому.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд у Тбілісі виніс ще один вирок Саакашвілі - 4,5 року в'язниці за незаконний перетин кордону

Мирна жителька загинула на Сумщині внаслідок мінометного обстрілу

Голова Укрдержархіву: Думаю, що в 2025 р. Україна очолить світовий рейтинг зі швидкості оцифрування архівів

Міносвіти розіслало в департаменти освіти роз’яснення щодо питань оцінювання результатів навчання в школах відповідно до держстандарту

Міністр культури Точицький задекларував 1,2 млн грн доходів за 2024 рік

Фінансування архівної сфери недостатнє для модернізації, розвитку і побудови сховищ - заступниця міністра юстиції Васильчук

Каллас: Умови РФ щодо припинення вогню дають підстави сумніватися, чи хочуть вони миру

Мін'юст працює над побудовою єдиної державної системи органів управління національними архівами

За ніч збито 90 зі 174 ворожих БпЛА, 70 безпілотників-імітаторів локаційно втрачені

Blockbuster Mall запустив маршрут із Вишгорода

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА