Інтерфакс-Україна
12:42 21.08.2025

ССО уразили потяг із ПММ в окупованому Криму

1 хв читати
ССО уразили потяг із ПММ в окупованому Криму

Сили спеціальних операцій (CCО) у ніч проти 21 серпня уразили рухомий склад росіян з пально-мастильними матеріалами поблизу залізничної станції Джанкой на тимчасово окупованій території АР Крим.

"Сили спеціальних операцій ЗС України провели спеціальні дії поблизу залізничної станції Джанкой. Операція відбулася у ніч на 21 серпня. Спецпризначенці вразили рухомий склад росіян із пально-мастильними матеріалами", - йдеться у повідомленні у телеграм-каналі ССО у четвер.

Згідно з інформацією, внаслідок спеціальних дій ускладнено забезпечення південного угруповання російських військ.

Як повідомлялось, 12 серпня ССО знищили стаціонарний трасовий радіолокаційний комплекс ТРЛК-10 "Скала-М" в н.п Абрикосівка, на тимчасово окупованій території АР Крим. Зазначається, що "Скала-М" — це радянсько-російський трасовий радіолокаційний комплекс, який включає як первинні, так і вторинні можливості виявлення повітряних цілей. Він призначений для контролю повітряного руху в небі. Радіус дії радару - до 350 км.

ОСТАННЄ

Зеленський обговорив із воїнами 79-ї ОДШБр виділення додаткових коштів на кожен батальйон

Посольство України про заяву експрем'єра Польщі: Це спроба підірвати взаємну повагу та довіру

У Харкові відбувся установчий форум Асоціації прифронтових міст та громад

Зеленський обговорив із командирами потреби 82-ї окремої десантно-штурмової Буковинської бригади

Рада прийняла закон про Єдину інформаційну систему соціальної сфери

Міноборони Польщі: Україна зробила епохальний стрибок у розвитку дронів, ми хочемо скористатися цими знаннями

Мир має бути прийнятним для української держави та потребує сили - міністр оборони Польщі

Мін’юст спростовує інформацію про нібито витік даних українців під час тестування е-Нотаріату

Лінія безпеки Польщі проходить на лінії фронту в Україні - міністр оборони

Окупанти завдали авіаудару по Костянтинівці, загинули 5 цивільних

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА