Інтерфакс-Україна
20:10 14.12.2025

У Києві до кінця доби та вранці понеділка очікується туман

1 хв читати
У Києві до кінця доби та вранці понеділка очікується туман

У неділю в Києві очікується туман в найближчу годину з утриманням до кінця доби, вночі та вранці понеділка, повідомляє пресслужба київської міської держадміністрації (КМДА).

Зазначається, що видимість – 200-500 м (І рівень небезпечності, жовтий).

Фахівці рекомендують водіям під час керування транспортним засобом у тумані знизити швидкість руху, за наявності протитуманних фар увімкнути їх разом із ближнім світлом, тримати безпечну дистанцію з іншими автомобілями, при зупинці увімкнути аварійну світлову сигналізацію та уникати різких маневрів на дорозі.

У КМДА також закликали пішоходів бути уважними, одягати світловідбивні елементи – флікери, аби бути помітними для водіїв під час туману та в темний час доби.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Європа оприлюднила план гарантій безпеки для України з шести пунктів та застерегла проти зміни її кордонів силою

Раді рекомендують ухвалити закон про Кіберсили ЗСУ – нардеп

Зеленський: Ми обговорюємо гарантії безпеки. І перед тим, як робити ті чи інші кроки на полі бою, військо й цивільне населення повинні мати чітке розуміння

Європа оприлюднила план гарантій безпеки для України з шести пунктів та застерегла проти зміни її кордонів силою

Наступний раунд переговорів щодо України може відбутися в Маямі – ЗМІ

Юрчишин оприлюднив список журналістів, за якими стежили фігуранти справи Міндіча

Туск: Є багато ознак того, що після сьогоднішньої зустрічі в Берліні ми будемо на крок ближче до миру

Світло відновили ще для 125 тис. родин Одещини

Туреччина збила невідомий дрон над акваторією Чорного моря

У Берліні буде відкрито один із перших офісів з експорту зброї - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА