Інтерфакс-Україна
17:24 24.03.2025

Трамп заявив, що з 2 квітня запровадить мита у 25% стосовно всіх країн, які закуповують нафту й газ у Венесуели

1 хв читати
Трамп заявив, що з 2 квітня запровадить мита у 25% стосовно всіх країн, які закуповують нафту й газ у Венесуели

Президент США Дональд Трамп у понеділок заявив, що з 2 квітня Вашингтон запровадить мита розміром 25% на товари з тих країн, які купують нафту або газ у Венесуели.

"Будь-яка країна, яка закуповує нафту та/або газ із Венесуели, повинна буде заплатити США мито в 25% на будь-яку торгівлю, яку вони ведуть із нашою країною", - ідеться в повідомленні Трампа в соцмережі Truth Social.

Він зазначив, що Вашингтон іде на цей крок через низку причин, зокрема через те, що Венесуела направляє до США під виглядом іммігрантів "десятки тисяч злочинців".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко заявив про наростання тоталітарних тенденцій в Україні

Конференція URC2025 в Римі продемонструвала високий рівень підтримки України - Зеленський

Партія "ГОЛОС" заявляє про "політичну розправу" над Шабуніним

Рубіо про зустріч Трампа та Сі: "Я думаю, що шанси високі"

Україна цінує діалог з Мінкультури Польщі для деполітизації питання вшанування пам’яті жертв Волинської трагедії - Точицький

МЗС України не відомо про "новий підхід" РФ до врегулювання війни в Україні, про який повідомив Рубіо після зустрічі з Лавровим

Раді пропонують змінити виборче законодавство з урахуванням сучасних викликів

Європартнери почали формування фонду зменшення ризиків для ВДЕ в Україні з першого внеску від ЄС в EUR180 млн – ЄБРР з URC-2025

ТЕКСТ: Заява лідерів Великої Британії, Франції та України за підсумками зустрічі коаліції охочих

Поки Путін відмовляється від миру, ми мобілізуємо більше підтримки для України - Стармер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА