Інтерфакс-Україна
12:03 17.02.2025

Мінсоцполітики: майже 65 млн грн добровільних страхових внесків до ПФУ сплатили українці за 2023-2024 рр.

1 хв читати
Мінсоцполітики: майже 65 млн грн добровільних страхових внесків до ПФУ сплатили українці за 2023-2024 рр.

64,8 млн грн добровільних страхових внесків до Пенсійного фонду України сплатили українці з моменту запровадження такої можливості, а саме протягом 2023-2024 років.

"Такі внески можна сплачувати як за себе, так і за інших осіб. Робити це легко і зручно, адже не потрібно відвідувати державні установи і укладати паперові договори, все можна зробити не виходячи з дому, онлайн", - йдеться у повідомленні міністерства.

У відомстві зазначили, що така можливість може бути цікава фізичним особам-підприємцям, які сплачують мінімальний ЄСВ; українцям, які виїхали за кордон; людям передпенсійного віку, які через війну втратили роботу і не можуть знайти нову; тим, хто має неофіційний дохід.

"Для того, щоб був зарахований один повний місяць страхового стажу, сума сплачених за цей місяць внесків має бути не менше, ніж мінімальний страховий внесок, тобто – 1760 грн. Якщо ж людина сплатить вдвічі більший внесок, то пенсія нараховуватиметься з подвійної мінімальної зарплати", - нагадали в міністерстві.

Як повідомлялося, у березні 2023 року запроваджена можливість сплачувати до Пенсійного фонду добровільні страхові внески і тим самим збільшити страховий стаж.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НБУ: малим держбанкам, що порушують вимоги до капіталу, слід підвищувати ефективність і мати план дій

Україна оголосила про успішну реструктуризацію ВВП-варантів: угоду підтримали 99% їх власників

Гетманцев звернувся до Свириденко з закликом відтермінувати платіжні термінали для ФОП 1-ї групи до кінця війни

Банкрутство окремих страховиків не загрожує стабільній роботі фінансового сектору – НБУ

НБУ: після досягнення миру банки мають зменшувати частку держсектору в кредитах

Енергоспівтовариство продовжило термін експлуатації великих спалювальних установок в Україні

Мінфін США готовий до введення санкцій проти РФ в найкоротший час - Стефанішина

Гендиректор "Scania Україна" Хокан Йюде став президентом ЄБА на 2026-2027рр.

Рівень фінансового стресу у листопаді був найнижчим із початку повномасштабного вторгнення – Нацбанк

Пісний різдвяний стіл подорожчав на 11%, до 913,57 грн, лідери - кутя та узвар

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА