Інтерфакс-Україна
09:22 26.03.2025

Петиція до Кабміну про встановлення доплати працівникам дошкільної, позашкільної і профосвіти набрала 25 тис. голосів

2 хв читати
Петиція до Кабміну про встановлення доплати працівникам дошкільної, позашкільної і профосвіти набрала 25 тис. голосів

Петиція на сайті Кабінету міністрів України із закликом запровадити субвенцію для доплат працівникам дошкільної, позашкільної і професійної освіти по аналогії з вчительською доплатою набрала необхідні для розгляду 25 тис. голосів.

Згідно з платформою на сайті уряду, петиція була подана 21 січня і станом на 26 березня набрала необхідні для розгляду 25 тис. голосів.

"Затвердження в держбюджеті на 2025 рік програми щодо матеріальної підтримки педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти – це дуже добре, але так несправедливо відносно педагогів закладів дошкільної, позашкільної, професійної та інших установ освіти, адже в умовах воєнного стану, оголошення постійних тривог, вибухів та іншої загрози та небезпеки, всі освітяни працюють однаково, виконуючи напружену, небезпечну та відповідальну роботу задля збереження життя і здоров’я дітей", - йдеться в тексті петиції.

У зв'язку з цим, заявники вважають необхідним прийняття рішення щодо перерозподілу коштів та створення бюджетної програми "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення доплат працівникам дошкільної освіти та педагогічним працівникам позашкільної, професійної та інших установ освіти, які утримуються з відповідного місцевого бюджету".

Як повідомлялося, згідно з ухваленим у листопаді 2024 року рішенням уряду встановлено, що педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти державної та комунальної форми власності щомісяця здійснюватиметься доплата за особливі умови праці в розмірі 1,3 тис. грн (1 тис. грн "на руки") з 1 січня 2025 року. З 1 вересня 2025 року і до кінця календарного року, в якому припинено або скасовано воєнний стан, ця виплата становитиме 2,6 тис. грн (2 тис. грн "на руки").

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Консультації США та Ірану щодо атома проходять у Римі - ЗМІ

Поліція Києва затримала чотирьох нападників на військового у київському Гідропарку, їм готується підозра

ЄС відклав покарання Apple та Meta перед початком торговельних переговорів з США – ЗМІ

РФ докладає величезних зусиль, щоб вплинути на результати виборів у Молдові та використати її проти України – Санду

Raiffeisen Business Online попередив про технічні роботи з вечора суботи

Пожежа пошкодила споруди українського етнографічного музею на схід від Едмонтона в Канаді – ЗМІ

В Київській області через спалювання сухої трави загинули двоє людей

Найближчі дні в Україні будуть теплими, майже без опадів

Генштаб показує на незначне скорочення площі контролю ЗСУ в Курській області, у DeepState без змін

Іран в суді вимагає скасування рішення ради ІКАО щодо авіакатастрофи літака МАУ у 2020 році

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА