Інтерфакс-Україна
00:21 18.10.2025

Зараз лише Трамп має діалог з Росією, Україні потрібні сильні безпекові гарантії – Зеленський

1 хв читати

Україні потрібні сильні безпекові гарантії від США, оскільки лише президент країни Дональд Трамп має діалог з Росією, заявив президент України Володимир Зеленський.

"Добре, що ми обговорювали гарантії безпеки і що Сполучені Штати не виступають проти цієї теми, і європейська сторона майже готова, на папері вже готово щодо того, що може бути надано з боку європейської сторони. Ми говорили про це з точки зору того, що нам потрібні безпекові гарантії Сполучених Штатів, оскільки лише Сполучені Штати зараз можуть говорити з Росією, лише президент Трамп має діалог з Росією", - сказав Зеленський під час брифінгу у Вашингтоні.

Президент зазначив, що Україні потрібні сильні гарантії безпеки, які можуть знадобитися навіть після припинення вогню задля того, щоб "Путін не повернувся до нас з новою агресією".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Музей Лувр пограбували зранку

У Шахтарському пошкоджені 14 багатоповерхівок, з 11 постраждалих одна у важкому стані – обладміністрація

Дві третини жителів Німеччини проти продовження цивільної допомоги українцям

Волонтери УЧХ чергували на місці ліквідації пожежі у Києві

Окупанти просунулися у Дніпропетровській та Запорізькій областях менш як на 7 кв.км за два дні – DeepState

Пасажиропотік на кордоні стабільний, потік на виїзд дорівнює потоку на в’їзд – Держприкордонслужба

Пакистан і Афганістан домовилися про негайне припинення вогню після мирних переговорів у Досі - ЗМІ

РФ застосувала проти України понад 3 тис. ударних дронів та 1,3 тис. КАБ за тиждень, гальмує мирний процес – Зеленський

Понеділок в Україні буде прохолодний із невеликими дощами, у вівторок потеплішає

Кількість постраждалих унаслідок удару по Шахтарському на Дніпропетровщині зросла до 11-ти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА